5 tipů, jak mu udělat ten nejlepší ORÁLNÍ SEX!

Přemýšlíte, jak ho nejlépe uspokojit? Tady máte pět tipů od těch nejzkušenějších, jak mu udělat ten nejlepší orální sex, který kdy zažil.

Pomalu, ale jistě

Nežeňte se za každou cenu k orgasmu. Není nic horšího než holka, která se klukovi vrhne na penis a myslí si, že čím více přitlačí a zrychlí, tím rychleji bude. Můžete mu tak ublížit. A zubům se taky vyhněte.

Hrajte si

Není to jen o rtech. Hrajte si pusou i rukou. Jemné sání žaludu, hluboké kouření, tlačení jazykem na penis a taky co největší sání, když jdete na doraz. Nedělejte ale stále totéž. Během pár minut už to nebude ono. Zrychlujte a zpomalujte.

Zapoj ruce

Ruce jsou taky důležité. Není třeba se neustále pokoušet o hluboké kouření. Vezmi dlaň a začněte jí přejíždět po žaludu a nebo ho jemně, ale jistě, mačkejte polštářky prstů, zatímco druhou rukou hladíte jeho koule nasliněnou rukou.

Stop

Pokud chcete, aby to pro něj byl nezapomenutelný zážitek, mučte ho. Nenechte ho se udělat. Prodlužujte to vždy v moment, kdy máte pocit, že je těsně před ejakulací. Uvidíte, že vás poté bude chválit až do nebes.

Nejen penis

Není to jen o penisu. Zapojte do hry koule i místo pod nimi, kterými jej můžete skvěle stimulovat. A pokud se nejedná o první sex a víte, že se partner nezalekne, před koncem postupně miřte k prostatě. Uvidíte, že tohle pro něj bude nezapomenutelný zážitek.

Krásky z Instagramu bez podprdy:

Sdílejte článek
Štítky kouření Instagram orální sex penis koule

Přečtěte si také