Sex a vztahy

19. května 2016 15:24

Tereza Javorová

5 věcí, které chceme po mužích, ale nikdy je nebudou dělat

Konečně jste našli svého vysněného partnera? Splnili jste si svůj sen, ale teď se setkáváte s jeho určitými nedostatky a bojíte se, že právě tohle bude kámen úrazů? Nezoufejte, kdybyste si našla jiného muže, je několik věcí, které nebudou jiné.

  1. 1. Nevidí vám do hlavy

Jak už jistě všichni víme, muži se v mnoha a mnoha věcech od žen liší. Nejvíce rozdílné jsme ale od mužů myšlením. A od toho se pak všechno odvíjí. Nemůžete čekat, že vám váš přítel bude číst myšlenky. Samozřejmě nejsou hloupí, takže když přijdete naštvaně domů, on se vás zeptá co je? A vy odpovíte, že NIC, pochopí, že je zřejmě něco špatně. Jenže když se takhle zachováte pokaždé, přestane je bavit stále se vyptávat a odpověď začnou považovat za jasnou. Když nic, tak nic.

  1. 2. Ty ses podíval po jiné ženě?

Ačkoli si můžeme říkat, jak je tohle jen záležitost mužů a vyčítat jim to, nemusí to tak úplně být. Ano, dělají to všichni muži a dělat to nepřestanou. Rozdíl mezi nimi je jen v tom, že gentleman to nedělá tak okatě. Nemusíte si dělat iluze při větě: Já se po jiných nedívám, mám přece tebe, že je pravdivá. Ale přiznejme si to, děláme to z většiny případů i my. Jen jinak, chytřeji a nenápadněji.

  1. 3. Namlouvání až do konce života?

Dámy, přiznejme si, že dobu namlouvání má rád každý. Bohužel je to krátkodobý proces, který nemůže trvat věčně. Je to doba, kdy komplimenty padají jedna báseň, dostáváme květiny, otevírají nám dveře, všude nás doprovází a vše, co řekneme je pravda. Prostě se nám dvoří, komu by se to nelíbilo. Ale nemůžeme po nich chtít, aby to dělali stále i po několikaletém vztahu, protože to vám prostě žádný dělat nebude. Aspoň ne v takovém množství, jako v prvních několika měsících. Jistě, nemělo by se to vytratit úplně, ale jistě zjistíte, že tam jednoho dne určitá změna nebo polevení nastane.

  1. 4. O co si neřeknete, to nemáte

Muži jsou úžasné, ale jednoduché stvoření, které na vás nebude z většiny případů dělat pikle, jako by to dělala žena. Ale pokud po něm chcete, aby dělal, nebo se nějak zachoval automaticky, narazíte na problém. Jde o to, že oni to nedělají naschvál, vůbec je nemusí napadnout, že dělají něco špatně, nebo že něco naopak nedělají. Takže to ulehčete sobě i jeho a řekněte to!

  1. 5. Náznaky? Úplně zbytečná věc.

Vaši partneři by možná rádi chápali, co tím naznačujete, nebo jestli vůbec něco naznačujete. Ale bohužel většinou si podle vás jasných náznaků, ani nevšinou. Všimněte si, jak muži fungují mezi sebou. Také si nedělají hlavu s nějakými náznaky a všechno řeknou pěkně naplno. Protože většinou takové ty typické ženské náznaky, většina z nich nepochopí, jsme pak naštvané, že naši stížnost zcela ignorují a oni chudáci, přitom vůbec netuší. Takže mluvte na ně pěkně přímo a uvidíte, že budete hned spokojenější.

Sdílejte článek

Přečtěte si také