Sex a vztahy

25. června 2016 00:47

Adéla Skřivánková

5 věcí, kterých se VŠICHNI děsíme na prvním rande

První rande je vždycky vabank. Hlavou vám koluje spousta otázek a jste nervozní. Nejvíce se ale děsíme těchto pěti věcí! Která straší rozhodně vás?

1. Přijdu moc brzy/pozdě - žádná holka nechodí včas a žádná zase nikdy nechce čekat na kluka A jeho zrovna taky nebaví stepovat na půl hodiny na místě srazu. Vychytat správný timing je tak kámen úrazu číslo jedna.

2. Nejsem vhodně oblečený/a - originální rande jsou super, jen když dopředu lehce tušíte, že nejspíš nepůjdete na večeři při svíčkách, Někdo má rád ale překvapení, takže při odchodu z domu nikdy nevíte, zda v podpatcích nepolezete na skálu nebo v košili nepůjdete na šlapadla.

3. Kdo platí - staré pravidlo káže, že na prvním rande by měl platit vždy muž, který si ženu namlouvá a dává jí tím najevo, že ji jednou dokáže případně zabezpečit. Jenže v dnešním emancipovaném světa, kdy se muži bojí, že jsou ženy jen zlatokopky, ale zároveň se nechtějí cítit poníženě, že za ně holka zaplatila? Oříšek.

4. Dá mi pusu? Mám ji dát já? - když se rande vydaří, pusa by měla být sladkým zakončením. Ale co když se muž ostýchá a neví? Má mu ji dát holka sama? A nebude vypadat zoufale? Otázky. Samé otázky.

5. Ozve se mi? - ale to nejhorší peklo nastává až po rozloučení. Když vám pípne hned zpráva, že to bylo moc fajn a těší se na příště, je to dobré znamení. Ale co když zrovna dotyčný nebo dotyčná drží pravidlo 3 dnů? Ty muka, jestli se ozve, nebo jestli jste se náhodou neměli ozvat vy a ten druhý na to také nečeká, jsou horší než Sopfiina volba.

Sdílejte článek

Přečtěte si také