Sex a vztahy

25. března 2016 14:24

Tereza Javorová

6 důvodů, proč zkusit SEX se zralou ženou. Bude to šelma!

Zralé ženy jsou v posteli lepší než mladé maso! Proč?

1. Ví, co chtějí - a to je u ženy co říct. Zralá žena ale už ví, co na ni funguje a jak jí udělat nejlepší potěšení. Nebude se bát vám říct, co máte dělat!

2. Pečuje o sebe - pravá cougar, neboli šelma ve středním věku, nevyjde z domu nenalíčená a nenajdete ji spící u televize s drobky chipsů. Má svůj styl a ví, co jí sluší! A stejně tak dobře ví, jak ze sebe udělat sexy kočku.

3. Má zkušenosti - nestane se, že by nějakou polohu neznala nebo se styděla dělat orální sex. Má bohaté zkušenosti, zná pár dobrých triků a ví, jak vás vystřelit do jiné dimenze.

4. Neřeší malichernosti - nebude vás peskovat nebo v té nejlepší chvíli neřekne, že by se chtěla vdávat a mít děti. Tohle všechno už má za sebou a teď si chce jen užívat a experimentovat. Ideál!

5. Nezamiluje se - s tím se pojí i to, že svoje city a emoce má nejspíš vyřešené. Nehledá otce svých dětí ani sponzora, ale mladíka, se kterým si užije. Jen si dejte pozor, ať se nezamilujete vy do ní!

6. Bude vás brát jako chlapa - starší ženy už mužům rozumí a dokáží ocenit jejich kvality. Budete se s ní cítit jako chlap!

Sdílejte článek
Štítky styl

Přečtěte si také