Sex a vztahy

11. dubna 2016 16:32

Tereza Javorová

7 důvodů, proč tě tvůj kluk podvádí

Víš to. Tušíš to. Je to jasné. Podvádí tě, a i když ho chceš zabít, pořád ti hlavou vrtá proč. Tohle jsou nejčastější důvody!

1. Je to stereotyp - Chlapi jsou jako malé děti. Potřebují se neustále bavit, hrát si a nejlíp něco lovit. A když je dobrodružství a vzrušení nečeká doma, mají potřebu svoje pudy uplatnit někde jinde.

2. Je nevyzrálý - mentálně je pořád na úrovni nezodpovědného středoškoláka, co chce ohnout vše, co se hýbe. Hlavně, aby pak dobře vypadal před kámošema.

3. Má to v krvi - je to patologický lhář a bohužel to má v nátuře. Chvíli dokáže být věrný, ale jeho přirozenost mu to nedovolí moc dlouho. Od toho raději ruce pryč.

4. Neváží si tě - nestojíš mu za to, aby se držel na uzdě. Nemá vůči tobě žádné výčitky svědomí a jsi mu vlastně dost jedno.

5. Nespíš s ním - nehledá příčinu, jen řešení. Začne spát s jinou. Říká si, že se pak nemáš čemu divit.

6. Dodává si sebevědomí - myslí si, že čím víc holek mu projde postelí, tím je větší borec. Má malé sebevědomí a možná i malý penis.

7. Nemyslí to s tebou vážně - nikdy o tobě nepřemýšlel jako o holce svého života. Stejně ví, že se jednou rozejdete, tak proč by si neužíval jinde. Až na to přijdeš, tak na to přijdeš.

Závěr? Vykašli se na něj!

Sdílejte článek

Přečtěte si také