Sex a vztahy

1. října 2015 15:10

Michal Chalupa

7 NEJHORŠÍCH trapasů během první noci! Jak je přežít?

Tak těchto trapasů je lepší se vyvarovat. Pokud už nastanou, zasmějte se jim a nedělejte z toho drama. Znáte to, když nejde o život, jde…

1. Děravé spodní prádloPatří to k těm lehčím trapasům, ale být načančaní, navonění, učesaní a k tomu mít díru na kalhotkách nebo boxerkách, to je fakt ostuda.

2. Přistiženi při činuPři druhém, třetím, čtvrtém… sexu už se to dá zvládnout, ale na prvním je to nepříjemné. Obzvlášť pokud vás načape spolubydlící nebo ještě hůř rodiče. To pak může člověka úplně přejít chuť.

3. Předčasná ejakulaceNo, tohle bývá pro chlapa většinou traumatizující. Doporučujeme to nijak neřešit a dopřát si alespoň romantickou noc plnou objímání, hlazení, mazlení a líbání… Dá se totiž předpokládat, že to z pana malého udělá zase pana velkého.

4. Penis stávkujeNo, tohle bývá pro chlapa taky traumatizující. Ano, je toho víc. Ale rada je úplně stejná. Pokud v sobě vzájemně máte zalíbení, rozhodně tuto situaci neřešte odchodem jednoho nebo druhého. Stát se to zkrátka může a nic to neznamená. Zůstaňte spolu ležet, povídejte si, smějte se, pusťte si film a udělejte si pohodu, ta totiž může situaci úplně zachránit.

5. MenstruaceNo, tohle bývá pro ženu většinou traumatizující. Nechat si pomalu stáhnout kalhotky a nechat partnera zjistit, že jste to nečekaně dostala, to není zrovna obrázek ideálního prvního večera. Nu což, i to se může stát. Není nutné se trápit, některým mužům to nevadí a pokud zkrátka budete chtít přestat, hlavně žádnou hysterii.

6. Protržený kondomTak tohle je nejenom trapas, ale hlavně průšvih! Obzvlášť pokud nepoužíváte jinou antikoncepci. Opět ale není nutné panikařit, prostě si udělejte i hezké společné ráno a zajděte si pro pilulku PO.

7. UprdnutíTak tohle je brutální trapas. Nejhorší to je při orálním sexu. A je jedno jestli si upšoukne chlap nebo ženská. Snažte se to přejít a nedělat z toho haló. Jakákoliv poznámka je v tomto případě úplně ŠPATNĚ!

A jak už zaznělo v úvodu, všemu se lze zasmát a přejít to. Nakonec, v každém vztahu je nejdůležitější, když se ti dva spolu smějí...

Sdílejte článek
Štítky spodní prádlo kalhotky

Přečtěte si také