Sex a vztahy

23. září 2015 16:35

Michal Chalupa

NEJSTRAŠNĚJŠÍ PREKÉRKA: Rodiče mě nachytali při MASTURBACI! Jak z toho vybruslit?

Noční můra, která jednoznačně patří mezi nejotřesnější představy, které mohou okupovat mysl člověka. Kdo je nachytán v takových choulostivých chvilkách, je vystaven riziku doživotního traumatu. Bohužel i ten, kdo nebohého „autoerotomana“ přistihne. Co se dá v takové trapné chvíli dělat?

To se prostě může stát. Na jednoho to přijde třeba zrovna ve vaně. Sprcha s nastavitelnou intenzitou proudu je v tu chvíli pro nejednu dívku příjemným společníkem. Stejně tak, jako pro nevybouřeného mladíka hbitá pravačka nahradí pozornou milenku. A ve chvíli nejvyšší slasti se nečekaně rozletí dveře a v nich stojí někdo, koho jste si rozhodně nepředstavovali!

Zastaví se čas i tlukot srdce, vlna vzrušení naopak opadá rychlostí sto machů za sekundu. Pohledy se na milisekundu setkají, rozpaky zaplní místnost k nedýchání, a co dál? Celá situace je o to komplikovanější, že člověk je bytost vyvedená ve dvou verzích, čímž se trapnost zvyšuje. Jen přeci je přijatelnější být nachytán rodičem stejného pohlaví. Maminka hledící na onanujícího syna nebo dcera masírující svůj poštěváček vylekaná pohledem na šokovaného otce - to je děs bes!

Jak z toho ven? Tady je každá rada drahá a dokonce ani internet nedává v takovou chvíli zaručené odpovědi. Pro samečky se doporučuje skrýt ztopořený penis mezi stehna a převést řeč na počasí. Další vypečená rada je pro samičky, které by se v případě hrátek se zeleninou měly snažit zasunout celou mrkev či okurku do vaginy a tvářit se jakoby nic. Také by mohlo pomoci propuknutí v naléhavý a hysterický pláč, který by měl vetřelce spolehlivě zahnat.

Ale vážně. Pokud se vám něco takového přihodí, nijak se tím nezatěžujte. Pokud někoho nachytáte vy, dělejte, že jste nic neviděli a vykliďte pole. Budete-li v opačné roli, prostě toho nechte a také se tvařte jakoby nic. Jakékoli jiné řešení totiž může už tak trapnou scénu jedině zhoršit.

Sdílejte článek
Štítky rada vana

Přečtěte si také