Sex a vztahy

29. září 2015 17:27

Michal Chalupa

8 věcí, které na prvním rande rozhodně nikdy NEDĚLEJTE!

Je několik věcí, které ženy odrazují. Pokud jsou zamilované, mnohdy něco přehlédnou, ale pokud spácháte tyto hříchy na prvním rande, druhého už se zřejmě nedočkáte…

1. Pozdní příchodPokud na první rande dorazíte pozdě, žena má hned pocit, že to pro vás není důležité. Snažte se toho za každou cenu vyvarovat, a pokud to jinak opravdu nejde, náležitě a co nejdřív se omluvte. A o kytce se snad není nutné zmiňovat.

2. Špatná náladaMožná jste měli špatný den v práci nebo vám někdo poškrábal auťák. Pokud se na schůzku necítíte, raději se omluvte a změňte termín. Jestli totiž na první schůzce budete mít myšlenky úplně někde jinde nebo budete celý večer naštvaný, návrh na další rande bude zamítnut.

3. Nehodící se oblečeníNa poslední chvíli jste si všimli, že máte flíček na košili nebo dírku na tričku a doufáte, že si toho nevšimne? VŠIMNE! A přece nechcete, aby si o vás myslela, že jste špindíra!

4. VůněNa prvním rande se člověk nervozitou často zpotí. Pro holku je roztomilé, když to na vás vidí, ale žádné nepřijde miloučké, když to i cítí! Deodorant tedy bereme jako samozřejmost, ale nezapomínejte ani na parfém. Když totiž dámě otevřete dveře a hezky u toho voníte, oblouznění je zaručeno.

5. Nevhodná témataMožná namítnete, že tohle je úplně jasné, ale znovu zmíníme nervozitu, která člověku dokáže zatopit. Vynechte chválení své maminky, pomlouvání své bývalky (vlastně všechno o bývalce), sport, pokud není šílená fanynka, a politiku, i kdyby ji zajímala! Ptejte se jí na její zájmy, zajímejte se o ni, a když se zeptá ona vás, nebuďte strozí. Pokud jste vtipálci, máte to jednodušší, jestli ne, přehnaně se o to nesnažte.

6. ÚčetPokud jde o placení, nečekejte na nic a vždy to vezměte na sebe. Když se žena bude chtít podílet, nejprve odmítněte, a jestli na tom bude trvat, vyhovte jí.

7. Doprovod/odvozPokud na ni chcete udělat dojem, vyzvedněte ji. Tohle vždycky zapůsobí, ale poslední dobou se to vytrácí a běžnější je, že se pár sejde až na místě. A vy přece chcete udělat dojem.

8. Polibek na rozloučenouPokud rande proběhlo dle plánu, nikdy nesmí končit bez polibku. Ale nevrhejte se hned svým jazykem do její pusy. Polibek by měl být jen letmý. Příjemné pošimrání v břiše na závěr večera.

Sdílejte článek

Přečtěte si také