Sex a vztahy

30. července 2016 09:00

Tereza Javorová

DÁTE TO? Je tady 7denní SEXUÁLNÍ výzva! Troufnete si na ni? Tohle musíte udělat...

Tahle výzva vás bude bavit daleko více než si na sebe lít kýbl s ledem nebo si olizovat loket. Pozor ale, zvládnou ji jen zdatní jedinci!

Lidé po celém svět výzvy milují. Svoje úspěchy i neúspěchy si pak vyvěšují na internet jako diplom z tábora, i kdyby to mělo být jen za účast. Tuhle výzvu však raději nenatáčejte, pokud se nechcete stát hvězdami na pornostránkách... Je tu sedmidenní sexuální výzva!

Co musíte udělat? Je velmi, velmi jednoduché. Prostě mít každý den sex po dobu sedmi dní. I když to podle vás není nic těžkého, pokud máte partnera, tak zvládnout sedm dní po sobě mít pravidelně sex bez jedniné přestávky, je obtížnější, než si myslíte. Mohou vám do toho vlézt pracovní povinnosti, oslava narozenin kamaráda, bolest hlavy přítelkyně, neskopnost postavit svého válečníka, či jen pouhá únava...

Sex je přitom velmi zdravý a prospěšný a vědci tvrdí, že pokud jej máte alespoň 4x týdně, váš život se po fyzické i psychické stránce mnohonásobně zlepší. Tak co, troufnete si na sedmidenní výzvu?

Tady máte na rozehřátí galerii nejvíce sexy národností světa:

Sdílejte článek
Štítky sex Internet

Přečtěte si také