Sex a vztahy

2. října 2015 14:37

Michal Chalupa

Detailní návod na dokonalou PRVNÍ pusu!

První pusa je jen jednou za život a v takovém případě je nutné neponechat nic náhodě a důkladně se připravit.

Tento okamžik má v sobě kouzlo, které způsobí, že na něj nezapomenete, ať už byl dokonalý nebo příšerný. My se s vámi však rádi podělíme o léta zkušeností, abyste dosáhli perfektního výsledku. Důležité je načasování. Jděte na to pomalu a vnímejte signály, které vám dívka dává. Tak poznáte, kdy je ten pravý okamžik. Když totiž budete pospíchat, mohla by se cítit „ohroženě“ a udělat úhybný manévr a to není žádoucí.

A samotné signály? Koukání do očí spojené s úsměvy. Olíznutí rtů. Odkrývání míst jako je krk, zápěstí… V tento moment je vhodné se k ní pomalu naklonit, ale ne příliš rychle. Pořád musí cítit dostatek prostoru. Pokud nenastane žádný odpor, máte vyhráno a můžete ji políbit. A teď už konečně pár bodů, na které nesmíte zapomenout!

1. DechNedávejte si před samotnou akcí česnekové tyčinky a doporučujeme mít při sobě žvýkačky. Chápeme, že byste chtěli, aby se jí polibkem podlomila kolena, ale pokud se to stane kvůli vašemu dechu ještě před samotnou pusou, fakt to není dobré.

2. SlinyPROSÍME, NESLINTAT! To je snad ještě horší než závadný dech. Začněte lehkým polibkem a počkejte, až sama pootevře ústa, pak teprve můžete vklouznout jazykem dovnitř, ale žádný frontální útok! Jemně jí přejíždějte špičkou jazyka po rtech a pak hledejte špičku jejího jazyka. Ale všechno velmi jemně a pomalu. Na vášeň je času dost.

3. RomantikaPrvní polibek by měl být v každém případě romantický. Nejenom ta samotná pusa, ale i prostředí a to, co k němu vede. Snažte, aby to neproběhlo na záchodech na diskotéce nebo u ní v obýváku, kde vás může načapat její táta (v tomto případě je důležité myslet i na vlastní bezpečí ;)).

4. ZávěrTo je ta nejjednodušší část, řekněte jí, že se vám to líbilo a pohlaďte ji. Žádné zbrklé odtrhnutí a následný úprk, tím byste to asi trošku zabili.

A teď hurá na líbání! Čeká vás pořádný zážitek...

Sdílejte článek
Štítky magie