Sex a vztahy

7. července 2016 11:13

Tereza Javorová

HOLKY, BACHA: 7 znamení, podle kterých poznáte, že má MALÝ penis

Podle těchto indicií poznáte, že postelové představení bude spíše malá scéna či kašpárkové divadlo, než obří opera s monstrózními kulisami.

1. Má obří ego – muži s malým penisem mají potřebu si nedostatek centimetrů kompenzovat něčím jiným. Drahým autem, luxusním oblečením nebo jen nabubřelými povídačkami. Ten, který se příliš chvástá, vytahuje a naparuje jako páv má často v kalhotách jen malého kolibříka.

2. Je urážlivý – všechno se ho dotkne a má malé sebevědomí. Kvůli čemu asi.

3. Má malé ruce, nohy… - je to sice klišé, ale něco na tom bude. Pokud má muž nápadně drobné ruce, v klidu by obul vaše boty a celkově je spíše malého vzrůstu, tak anakonda nejspíš není mazlíček, se kterým vás nechá si pohrát.

4. Je skvělý v orálním sexu – na druhou stranu, muž s malým penisem ví, že v posteli musí nahnat body jinde. Předehra s ním je pak kolikrát lepší než samotný akt a je mistrem v orálním sexu. Rozhodně nad ním nelámejte hůl…tedy v jeho případě sirku!

5. Je tlustý – otesánky moc nepotěšíme, ale zavalití muži mají opravdu v drtivé většině případů malý penis. Nebo alespoň tak proti obrovitému tělu působí. Pokud muž touží po větší chloubě, první radou bývá – zhubněte!

6. Žárlí – pokud muž až chorobně žárlí, je celkově nepřátelský k mužskému pohlaví a stále se cítí být jinými muži ohrožen, jeho výzbroj pravděpodobně není dostačující a ví, že v šermování by prohrál na plné čáře.

7. Nikdy o něm nemluví – vtipům o divadlu s malým Kašpárkem se nesměje, debat o tom, zda na velikosti záleží, se neúčastní a jakmile přijde na jakékoliv sexuální či dvojsmyslné téma, vždy zarytě mlčí. A raději si jde pro další drink Long Island.

Sdílejte článek
Štítky orální sex penis Long Island

Přečtěte si také