Sex a vztahy

4. května 2016 15:44

Lenka Zajícová

Kluci, bacha! Tohle si holky opravdu myslí o tvaru vašeho penisu!

Kluci, bacha! Tohle si holky opravdu myslí o tvaru vašeho penisu!

My můžeme brouzdat světem s podprsenkou, která zeje prázdnotou, ale díky šikovným rukám chirurga, se nám jako mávnutím proutku začnou z dekoltu drát nadupané čtyřky. Zkrátka možná se tak narodila, možná za to může Dr. Měšťák. A vy? Vy nemůžete dělat nic. S tím, co vám bylo dáno do vínku, s tím také ulehnete do rakve. Nebudeme analyzovat velikost vaší chlouby, to ať dělají děti a amatéři, my zkušeně zaostříme na tvar

Tužka

Tento tvar penisu je pěkně zrádný. Při dětinském otlapkávání v nás vyvolá neskutečné touhy, protože velikost se zdá být zcela v pořádku. Jenže, pak to přijde a přijde i zklamání. Přestože penis je dostatečně dlouhý, jeho obvod je drobný. Poševními svaly pak tento rošťák bude mrštně a bez povšimnutí brouzdat jako pulec potokem. Místo vášnivého sexu se tak může dostavit stejně pocit připomínající popletenou kolonoskopii. Ženy si s tímto tvarem penisu mohou pomoci díky posilování poševních svalů. Pro oba pak bude brouzdání příjemnější.

Bumerang

Spousta mužů má penis, který partnerku, decentně a poeticky řečeno, táhne doleva nebo doprava. V drtivé většině případů to vůbec nevadí. My jsme dost flexibilní a dovedeme si poradit. To ale jen do určité míry. Pokud se nejedná třeba o ostrý úhel - pak jde do tuhého. Skotačení na takovém údu může způsobit i vážná poranění. Jeden sexuolog tvrdí, že s tímto tvarem penisu se nejlépe najde bod G. To by byla pecka, tedy v případě, že by něco takového existovalo...

Houba

Tohle je takové příjemné překvapení. Přestože se úd tohoto tvaru na začátku moc „netváří“, v době erekce se výrazně zvětší. Vzpomeňte si na malou kouzelnou fazolku, která nečekaně vyroste, a dostane tak hlavního protagonistu slavné pohádky do nebeských výšin. Ale to není vše, žalud je totiž neadekvátně velký v porovnání s celým penisem, a tak tento slunečník dokáže ženu při každém přiražení pěkně rozpálit. Takže tuhle houbu ( v porovnání s mykózou) v rozkroku uvítáte.

Mrkev

Mrkev je takový opak houby. Kořen penisu je široký, ale postupně se ztenčuje. Sex s tímto raubířem je úplně v pořádku. Majitelé takto tvarovaného údu si mohou radostí povyskočit, jelikož pro partnerky je tento tvar ideální. Údajně se s ním skvěle provozuje i anální sex, ten ale nedělejte. Proč? Protože je to hnusný.

Banán

Ano, i tento tvar, který se rozšiřuje v půlce penisu a pak se opět ztenčuje je relativně běžný, přestože pro dívky nezkušené může působit jako děsivá tělesná anomálie, nelekejte se. Zkušené slečny ví, že s takovým švihákem se udělá nejvíc parády. Banánovitý tvar dopřává ženám asi nejvýraznější sexuální zážitek ze všech zmiňovaných tvarů. Díky snadnému vniknutí a pak následné výraznější penetraci dostává takto tvarovaný penis ženy do astronomických sexuálních výšin.

Rtěnka

Zde není důkladného popisu třeba. Všichni víme, o co se jedná: O penis velikosti rtěnky. Takzvaně druhé housle, Marek Ztracený, malý kašpárek, malý pitaval z velkého města…Synonym je zde spousta. Muži s touto kompaktní velikostí ale nemusí smutnit. Vyhráli jackpot. Protože nám nestojí za to, abychom si kvůli tomuto cipískovi holily nohy a sundávaly džíny, ve většině případů se to řeší orálním sexem.

Sdílejte článek
Štítky penis Marek Ztracený

Přečtěte si také