Lesbička radí: Jak ji dostat do sedmého nebe? Pánové, učte se od té, co to ví nejlíp!

Přesně ví, co po své partnerce chce. Stačí se trochu přiučit a vaše holka vám bude vděčná. Jaké jsou tipy pro perfektní sex?

Protože holky si na žádné králičí bouchání nepotrpí, věnujte pozornost předehře. Ta vám pak zaručí lepší prožitek, když přijde na to hlavní. Na začátku je potřeba zvýšit napětí. Dejte rukám i rtům pohov, svoje si ještě užijí. Pohledy dokáží pořádně nažhavit a když pak něčí ruka hru začne, bude to větší uspokojení hned ze začátku. Předehru začněte líbáním a dotyky, ale ne na těch místech, kde byste si mysleli, že to bude fungovat. To ještě trochu počkejte. Když už se líbání omrzí, začněte se věnovat prsům a vnitřní straně stehen. Pozor, ještě žádné hrátky s tím nejdůležitějším!

Když vycítíte, že je žena připravená, zajeďte rukou mezi nohy, ale nezapomínejte ani na prsa. Nechcete vyvolat dojem, že se zajímáte jen o to jedno (i kdyby to tak doopravdy bylo). Když se dostanete pod kalhotky, je potřeba věnovat pozornost tomu, co se ženě líbí a co ne. Dobrý milenec naslouchá, přinese mu to totiž ovoce. Že něco děláte dobře, poznáte podle prohýbání těla a vzdechů.

Věnujte se klitorisu a zjišťujte, co se jí líbí. To pak opakujte. Můžete používat prsty i ústa. Dál už se můžete pustit do něčeho, s čím vám lesba moc neporadí, ale pokud budete chtít být velkorysý, na to, abyste ji dostal do sedmého nebe, vám budou stačit ruce a rty...a taky uši, abyste zjistili, který dotyk a kam je nejlepší a příště ho zopakovali.

Sdílejte článek

Přečtěte si také