Sex a vztahy

2. září 2016 16:02

Tereza Javorová

MANUÁL: 10 tipů, jak se SAMA nažhavit, než přijde domů. Čekejte na něj už rozvášněná...

Na co se pak zdržovat dlouhou předehrou. Rozvášnit se můžete i sama, než přijde domů. Uvidíte, jak bude pak překvapený, když se na něj vrhnete už ve dveřích. Čím se zabavit, než se o vás postará partner?

1. Přečtěte si erotickou knihu - Padesát odstínů šedi asi znáte nazpaměť, ale zamátrejte v červené knihovně po nějakém lechtivém čtení a ponořte se do smyslného příběhu, Než se váš drahý vrátí domů, budete už napnutá jako pružina.

2. Fantazírujte - pohodlně se usaďte, zavřete oči a vymyslete si vlastní erotický příběh. Jakou roli v těm hrajete? Kdo vás svádí? Koho svádíte vy? Co spolu děláte? Pusťte se klidně do těch nejpeprnějších detailů, do hlavy vám nikdo nevidí.

3. Oblečte si sexy spodní prádlo - abyste byla sexy, potřebujete se i cítit sexy. Než klapnou vstupní dveře, oblečte si sexy spondí prádlo a jen tak se po bytě sama producírujte. Nakrucujte se před zrcadlem, pusťte si k tomu romantickou či smyslnou hudbu a jen tak si zkoušejte sexy pohledy. Sice vás to občas rozesměje, ale aspoň se uvolníte.

4. Pusťe si porno - pokud na to máte náturu a líbí se vám filmy (dnes už spíše videa) pro dospělé, nažhavte se u sexy scén. Třeba se i něco nového přiučíte, co můžete v zápětí vyzkoušet.

5. Proberte to s kámoškou - o sexu se bavíte běžně a vždy vás to lehce rozrajcujte. Zavolejte jí a svěřte se, jak moc se těšíte, až se vás muž vrátí domů. A jestli by vám třeba neporadila, co pak máte spolu zkusit. Jméno v telefonu ale vybírejte opravdu dobře, a´t spíše zavoláte typu kamarádky jako je Samantha v Sexu ve městě a ne Charlotta.

6. Koukejte se na sexy fotky - vygooglete si fotky vašeho oblíbeného herce a hledejte ho v sexy polohách, spoře oděného, s tajemným pohledem. Přemýšlejte, co byste s ním udělala, kdybyste ho měla po svém boku.

7. Představujte si to - nebaví vás myslet na jiného muže, než je ten váš milovaný? Nevzrušuje vás to? Nevadí. Představujte si, co nastane, až vstoupí do dvěří. Co uděláte jako první? Co udělá pak on vám? Jen pozor, ať pak nejste zklamaná, když realita bude nakonec jiná, než jakou jste si ji vysnila.

8. Vzpomínejte - nač vymýšlet složité scénáře, když už jste toho prožila spousty. Zapátrejte v tajném šumplíku ve své hlavě na ten románek z léta, nebo jak vám to partner udělal před dvěma lety na schodech. Když zavřete oči, budete znovu cítit všechny ty doteky...

9. Uvolněte se - pokud máte dost času, napusťte si vanu, zapalte si svíčky a zaposlouchejte se do nějaké relaxační hudby. Budete uvolněná, voňavá a připravená na jakoukoliv sexuální neplechu.

10. Masturbujte - je to asi ta nejjednoduší věc, co můžete udělat, abyste se pořádně rozparádila. Schválně se ale jen tak drážděte a oddalujte vyvrcholení. Nechejte až vašeho partnera, aby to byl ON, který vás dovede na vrchol.

Sdílejte článek

Přečtěte si také