Sex a vztahy

24. srpna 2016 16:54

Tereza Javorová

ODHALENÍ: Těchto 8 věcí po vás muži doopravdy chtějí v posteli! Dělejte tohle a budete sexuální bohyně...

Zahoďte všechny příručky a manuály. Muži ve skutečnosti chtějí, abyste...

1. ... se uvolnila. Mít v posteli křečovitou dívku, co neumí udělat ani jeden ladný a sexy pohyb, opravdu není tajná touha mužů. Chtějí vidět, že si to s nimi užíváte a cítíte každý jejich dotyk.

2. ... se odvázala. Buďte v posteli zlobivá holka, kterou jste nikdy plně nemohla být. Buďte divoká a nespoutaná šelma.

3. ... byla slyšet. Projevte svoje slastné pocity. Nic muži nepromasíruje ego tolik, jako když žena pod ním hlasitě sténá (a nepředstírá to).

4. ... nebála se. Vyzkoušejte novou polohu, novou techniku, nové místo. Kdo trochu riskuje, vyhraje!

5. ... byla sexy. Pokud se nebudete cítit sexy, nebudete sexy. Tak jednoduché to je. Mějte se ráda, oplývejte zdravým sebevědomím a buďte si vědoma svých sexy předností. Které mu nezostyšně naservírujte.

6. ... byla vášnivá. Do sexu vždy jděte naplno. Muži poznají, pokud se vám zas tolik nechce a přemáháte se. Když už něco děláte, tak to dělejte vášnivě a pořádně.

7. ... byla nedočkavá. Dejte mu najevo, že ho chcete. Teď hned, tady a teď. Upejpavost a stydlivost sice může být sexy, ale muže vzruší, pokud občas převezmete mužskou roli.

8. ... nebyla sobecká. Na to se často zapomíná. Muži by se přece měli starat výhradně o blaho ženy. Ale opravdu? Ujistěte se, že nejste sobecká a uspokujete ho stejně dobře jako on vás.

Sdílejte článek
Štítky postel

Přečtěte si také