Sex a vztahy

6. prosince 2016 14:17

Tereza Javorová

MANUÁL 18+: Vyzkoušejte tuhle sexuální techniku a bude křičet slastí! Potřebujete k tomu jen své prsty...

Sice tím vzbudíte sousedy, ale pro ni budete sexuálním bohem. Naučte se dělat tuhle věc a už nikdy nebude chtít nic jiného!

Muži často zapomínají, jak je pro ženy předehra důležitá. Díky ní se dokážou uvolnit a rozrajcovat tak, že se z nich pak stanou roztoužené šelmy svolné ke všem neřestem. Proto byste si měli osvojit tuhle techniku, kterou ji během pár vteřin vystřelíte ke hvězdám! Co na to budete potřebovat? Pouze svoje prsty.

Ale pozor, pokud si myslíte, že v sexuálním prstokladu jste mistr už od střední školy, kdy jste se spolužačkou takhle blbli na záchodcích, tak rozhodně nepřestávejte číst. Tahle technika je totiž není žádné nesmělé osahávání, ale je určena pro pokročilé!

Hned ze začátku je důležité zmínit jeden (pro vás trochu nepříjemný) fakt. Žena potřebuje nejen předehru, ale i předpředehru. To znamená, že jí rukama nemůžete rovnou začít rejdit v kalhotkách, ale nejdříve si ji musíte rozehřát masáží, zapálit svíčku, udělat tu správnou atmosféru a chvíli ji jen tak hladit a napínat. Až poté mužete začít brnkat na její struny jako zkušený muzikant.

Když se tak dostanete do této fáze, ujistěte se, že její skulinka je dostatečně vlhká (sama od sebe, vašimi slinami, lubrikantem...), abyste po ní mohl prsty přejíždět jak po tobogánu. Používejte hlavně svůj ukazováček a prostředníček a palec si nechejte zatím volný a připravený v akci. K té se dostaneme za chvíli. Ukazováčkem a prostředníčkem začněte po ejjí svatyni opisovat kruhy a stídejte jeden rychlý a jeden pomalý. Vždy ale musíte přejet po klitorisu. Střídejte také intenzitu kruhů (jak silně prsty tlačíte. Ze začátku ji nejvíc navnadí, když budou lehké jako pírko a budou se jí dotýkat velmi jemně.

Jakmile se začne propínat jako luk, hlasitě sténat a prosit o vysvoození, teď přichází na řadu do té doby volný palec. Zatímco ukazováček s prostředníček stále dělají svoji práce, Palec ji vsuňte pomalu dovnitř.

A pak ji zaduste polštářem, aby svým křikem nevzbudila sousedy.

Pořád není dost vzrušená? Ukažte jí tuhle galerii nejvíc sexy matikáře na světě.

Sdílejte článek
Štítky technika předehra

Přečtěte si také