Sex a vztahy

2. prosince 2016 22:48

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 5 důvodů, proč holky milují ANÁLNÍ sex. Souhlasíte?

Jen máloco v sexu je dnes ještě tabu. Ale sex zadními dvířky mezi zakázané hříchy stále patří. Ženy ho přitom milují? Čtěte proč.

1. Je to tabu. Odmala holkám říkají, aby byly hodné holky, byly vždy čisté a upravené a dělaly jen správné věci. Tou anální sex v očích mravokárců rozhodně není. O to vzrušující je tu a tam občas zlobit.

2. Nevšední potěšení. Anální sex nabízí úplně jiné pocity než stará dobrá klasika. Nervová zakončení tu jsou najednou stimulovaná jiným způsobem, než na jaký jsou zvyklá.

3. Slast pro partnera. Každá chce být dobrá milenka, a pokud partnerovi splní jeho tajný sen a pootevře mu zadní dvířka, bude štěstím bez sebe. Tahle temná komora je totiž pro jeho průzkumníka velni těsná, což zintenzivní slast.

4. Intimní záležitost. Anální sex většinou neprovádí jen tak s někým, a pokud k němu mezi partnery dojde, je to tak velmi intimní prožitek, který může vztah velmi obohatit.

5. Jednou za čas. Temné potěšení většinou nemívají denně a právě to mu dává výjimečnost. Nevšední prožitek je pak ojedinělý a vzácný.

---

Podívejte se na nejvíc sexy fotky na Instagramu!

Sdílejte článek
Štítky Instagram anální sex

Přečtěte si také