Sex a vztahy

21. listopadu 2016 15:36

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 7 nejčastějších chyb, které dělají mladé holky při SEXU. Poznáváte se?

Učený z nebe nespadl a do postele už vůbec ne. Tyhle chyby proto nezkušené mladé holky dělají nejčastěji! Souhlasíte?

1. Je to přirozené, ale vlastně úplně zbytečné. Mladé holky se velmi často příliš stydí a raději se schovávají pod peřinu. Což je naprostá hloupost! Nikdy jindy totiž nebudou mít tak sexy těla jako právě teď.

2. Se stydlivostí souvisí, že si bohužel neřeknou, co jim je příjemné a jak to mají rády (pokud to už ví). Ze sexu jsou pak rozpačité a neví, jestli se jim to vlastně líbilo.

3. Přečetly kvanta holčičích magazínů, diskuzí na internetu a podobných článků jako je tento :-) Vše mají perfektně nabiflované, jak by to MĚLO vypadat, ale realita je často úplně jiný. Přichází tak zklamání, jaktože to nedopadlo tak, jak si to představovaly.

4. Každý chce být v sexu jedička a zvlášť holky mají pocit, že pokud se okamžitě nebudou chovat jako pornohvězdy, nebudou v posteli dost dobré. Proto často svolí ke věcem, na které zatím nejsou připravené nebo jim nejsou příjemné.

5. S novými zážitky se přece někomu musí svěřit! V důvěrném hovoru s kamarádkou jí tak vyzvoní veškeré detaily s předešlé noci, jenže kdo by to byl čekal, příští den to ví celá škola včetně uklízečky

6. Nechají se často ukecat k tomu, že si "dá přece pozor" a že antikoncepce jim huntuje tělo, takže je lepší si počítat plodné dny. S tou antikoncepcí to je sice pravda, ale je to rozhodně šetrnější varianta, než si třikrát měsíčně běžet pro Postinor nebo se objednat na potrat.

7. Do postele vlezou skoro s každým, protože si myslí, že to tak zkušené dračice dělají. Anebo že to klukovi dluží, když je pozval do kina, na večeři a koupil kytku.

---

Podívejte se na nejvíc sexy fotky na Instagramu!

Sdílejte článek
Štítky postel Instagram antikoncepce sex

Přečtěte si také