Sex a vztahy

29. července 2015 15:09

Tereza Javorová

MANUÁL: 5 tipů, jak do konce léta přijít o panictví

Máte prázdniny a konečně můžete navázat kontakt s opravdovými dívkami místo těch virtuálních nebo hanbatých (a věčně opakujících: Ó můj bože). Využijte letní příležitosti a překročte zásadní milník ve vašem životě! Kde můžete přes prázdniny konečně přijít o panictví?

♥ Na letním táboře - naprosto ideální místo. Holek je tam mraky, i když počet těch 15+ je, pravda, trochu omezen. Určitě se mezi nimi objeví krásná koc, která zjihne u prvního táboráku nebo stezky odvahy. Bingo! Navažte s ní kontakt, vezměte si ji na táborové svatbě a v noci pak tajně proklouzněte kolem hlídky a rozklepejte chatku, stan nebo křoví v lese.

Na chatě s kamarády - sice se tam jedete primárně opít krabičátem nebo čímkoliv stáčeným a levným, ale nezapomeňte, že i zde je potenciální možnost prvního zásunu. Pro jednou oželte čistě pánskou jízdu a pozvěte na chatu i pěkné spolužačky a kamarádky. Po pár panácích bude určitě nějaká povolnější a svolná k romantické procházce při měsíčku...Bingo!

U moře - dovolená s rodiči může být pořádný vopruz, ale i skvělé dobrodružství s vlhkým koncem. Dost možná totiž pojedete dvě rodiny a známí vezmou svoji sexy dceru, která se v září chce taky spolužačkám pochlubit svojí letní láskou. Bingo! Nebo se u plážového volejbalu seznámíte s krásnou cizinkou, se kterou se vzájemně můžete učit cizí jazyky.

♥ U babičky - zní to neuvěřitelně, ale i na vesnici u babičky se dá sbalit sexy kost. Pokud vás rodiče za špatné vysvědčení, za trest nebo prostě jen tak odlifrovali někam na vidlákov, při první příležitosti se běžte podívat k místnímu rybníku, na zábavu nebo ke stánku se zmrzlinou. Možná tam potkáte podobně znuděnou spřízněnou duši nebo srdečnou mladou venkovanku, co čeká na kluka z velkého města. Bingo!

♥ Doma - chodíte spolu už dlouho, ale zatím se nenašla příležitost, abyste byli spolu přes noc sami. Přes léto ale rodiče určitě odjedou někam na dovolenou, kam vás jako vrchního prudiče rozhodně nevezmou. Bingo! Máte volný kvartýr, tak ji pozvěte domů, pusťte si nějaký romantický film (ať se naladí, vy už to rozhodně nepotřebujete) a tátovi vypijte archivní víno. Pokud pak hupnete do postel rodičů, nezapomeňte pak, prosím, převléct povlečení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také