Showbyznys

24. července 2015 15:17

Tereza Javorová

Neměl jsi ještě holku? Díky těmto 9 trikům radikálně zvýšíš svoje šance!

Už dávno si před spaním nečteš knížku o dinosaurech a taky ses už (skoro) úplně odmiloval od svý mámy. Chceš holku. Nejlíp hned. Jak to udělat?

Jsi fajn, chytrý kluk, kterému se holky buď vyhýbají, nebo jsou s ním při nejlepším jen kamarádky. Zmeň to díky těmto krokům!

1. Používej antiperspirant - zapomeň na svaté pravidlo tvého táty, že správný chlap má prdět a smrdět. To si může leda tak dovolit poustevník, který naposledy viděl ženskou ještě za císaře Ferdinanda.

2. Ohol řídký knírek a čárku na bradě - chápeme to. Máš radost, že si konečně narostly vousy a vypadáš už trochu jako chlap. Jenže pokud ti rovnou nenarostl plnovous jako má Rumcajs nebo pravý hipster, budeš ho muset oholit. Nic není víc asexuálnějšího než řídký knírek pod nosem nebo, nedejbože, čárka na bradě.

3. Pryč s chomáči! - když už jsme u těch chlupů...zlověstné černé křovisko vylézající z podpaží opravdu, ale opravdu není sexy. Buď jej ohol na téměř neviditelné strniště (ale to tě nejspíš bude škrábat), nebo žiletkou seřízni zcela dohladka. Všechny holky ti poděkují.

4. Zahoď vasila - pokud nemáš postavu Channinga Tatuma nebo Rocka, tílko by pro tebe mělo být tabu (i když jsi řádně v podpaží oholen). Alespoň do té doby, než budeš mít ramena přes celá záda.

5. Dbej na svěží dech - tatarák s topinkami a česnekem byl skvělý žrádlo, ale výpary, které se linou z tvé tlamičky už tak delikátní nejsou. Stejně tak, jako dech smrdící po cigaretách. Vždy měj u sebe žvýkačku, kterou se naučíš žvýkat jako člověk a ne jako dobytek.

6. Měj cool koníček - to, že máš doma sbírku vojáčků nebo světelný meč holkám možná zvedne obočí, ale kalhotky nesundá. Pokud nevynikáš v nějakém sportu, tak si alespoň najdi cool a zajímavý koníček. Holky letí na všechno, co má nádech umělečna. Zkus fotit, hrát na kytaru nebo mixovat hudbu.

7. Ustřihni si culíček - tvoje krásné lesklé vlasy máma vždycky milovala. Říkala, že jsi vypadal jako roztomilá holčička, když jsi byl malý. Vlásky se ti dokonce kroutily! I když máš teď pocit, že tvůj ohon dospěl do rockerkýho stylu...Nedospěl. Zavři oči a ustřihni ho.

8. Buď drzý gentleman - to, že mámě chlapácky před holkou odsekneš, že nevyneseš koš, ti slečnu moc nerozrajcuje. I když se ti to bude zdát neuvěřitelné, holky mají rády drzé gentlemany. To znamená, že se ke své babičce, mámě nebo klidně i cool učitelce chovej mile a galantně, ale z holky si občas udělej legraci a trochu ji popichuj. To milují. A ještě více vlhnou, když si sebevědomý kluk udělá legraci sám ze sebe.

9. Ignoruj ji - to pouze zabírá, pokud si už zvládl předchozí body a zatím ty škaredější a nudnější spolužačky po tobě začínají pokukovat. Jsi na dobré cestě se dostat ke své vyvolené. Buď sebevědomý (neznamená namachrovaný!), cool, trochu drzý a...ignoruj ji. Bude se sžírat myšlenkou, proč se bavíš se škaredější Anetou a naservíruje se ti jak na stříbrném podnose.

Sdílejte článek

Přečtěte si také