Sex a vztahy

15. listopadu 2016 10:30

Tereza Javorová

MANUÁL: 5 věcí, které nesmíte provést, když vám holka dělá BLOW JOB! Za tohle vás zabije každá!

Holkám v zásadě nevadí vám to udělat pusou. Ale často nepoklekne kvůli tomu, co děláte během její one-woman-show! Tyhle věci totiž z duše nenávidí...

1. Když ji taháte za vlasy... při ničem si nepřipadá víc jako štětka, než když ji při orálním sexu taháte za vlasy. Za prvé to bolí, za druhé to je ponižující a za třetí vám to zákonitě nikdy tak dobře neudělá, pokud se ji u toho zároveň snažíte skalpovat.

2. Když jí tlačíte na hlavu... zvládat dávicí reflex, dávat si pozor na zuby, dostatečně slinit a ještě udržovat rytmus a podtlak jemným saním je opravdu nadlidský úkol, když jí rukou tlačíte hlavu tak, jako kdybyste chtěli napíchnout třešeň na párátko.

3. Když jste ticho... orální sex není něco, co by se dívky učili už od základní školy (teda aspoň doufáme). Potřebuje tedy nějakou reakci, že to dělá dobře, skvěle a báječně. Alespoň občas vzdychněte.

4. Když se uděláte bez varování... Vystřelíte do ní svůj zásobník, když to nečeká a ještě se ani nestačila rozhodnout, jestli polkne, či nikoliv, je velmi negentlemenské. Perfektní blow job přece nechcete skončit tím, že se chudinka začne dusit vaším sperma.

5. Když jí to neoplatíte... zadarmo ani kuře nehrabe a ačkoliv si můžete stokrát opakovat, že vám přece jde především o potěšení druhého, v reálu jsme každý tak torchu sobec, který chce všechny slasti a orgasmy jen pro sebe. Nebo alespoň hrát fér a spravedlivou hru. Když jí tak orální potěšení neoplatíte, bude se cítit podvedená, tvář se jí zkřiví do ublíženého výrazu a povedete duchaplnou konverzaci: "Co se děje? - Nic."

Potřebujete inspiraci? Podívejte se do sexy galerie!

Sdílejte článek
Štítky orální sex

Přečtěte si také