Sex a vztahy

10. listopadu 2016 15:51

Tereza Javorová

SEXY MANUÁL: 3 nevšední způsoby, jak jí to udělat PUSOU. Překvapte ji novou technikou!

Tyto praktiky vás udělají sexuálního boha!

Na škále nejlepších sexuálních hrát ženy řadí orální sex na absolutní špici. Tedy pokud jsou ony ty, které leží na zádech a nechávají muže, aby jazykem kouzlil v jejich klíně.Je to totitž téměř stoprocentní způsob, jak ženu přivést k orgasmu. Jenže muži občas sklouzávají ke stereotypu, a když jim jednou něco fungovalo, dělají to už tak pořád. Zkuste ale tyto techniky, kterými ji velmi příjemně překvapíte!

♥ Ohněte ji přes stůl a klekněte si pod ni. Máte na výběr dvě možností, buď budete čelem k mí a budete se jí dívat na pupík, nebo obráceně a výhled budete mít na její zadeček. Tato pozice každopádně nabízí úplně nové možnosti orálního uspokojení. Jen si dejte pozor, aby to partnerka ustála a samou slastí se jí nepodlomily kolena.

♥ Požádejte partnerku, aby si klekla na všechny čtyři, opřela se ale o předloktí a pořádně se prohnula tak, aby vystrčila zadeček. Nohy by měla mít od sebe. Vy si klekněte za ni a pusou se dostaňte až do jejího klína. Pokud si na to troufáte, tak tato poloha je ideální i pro rimming.

♥ Při této pozici by si měla partnerka doslova sednout na váš obličej, zatímco vy ležíte na zádech. Dejte si ale nějaké znamení, aby se nerozvášnila tak, aby vás svým zadečkem nezadusila.

---

Jak vtipně odpovědět na oplzlé zprávy? Podívejte se do galerie!

Sdílejte článek
Štítky technika orální sex zadek

Přečtěte si také