Sex a vztahy

3. listopadu 2016 17:03

Tereza Javorová

MANUÁL: 6 míst, kam ji vzít na rande, abys na konci stoprocentně skóroval!

Zapomeňte na večeři nebo procházku parkem. Pokud chcete opravdu dnes večer skórovat, vezměte ji na tyhle místa!

1. K sobě domů - je to jasný tah na branku, ale proč vlastně je. Když na to kývne, máte už skoro vyhráno. Co jinýho by tam totiž jinak dělala? Prohlížela si vaše zaprášené postavičky superhrdinů? Určitě ne.

2. Cirkus - každá holka je svým způsobem ještě dítě, i když už třikrát utekla z domu a donutila vás začít kouřit. Takže jestli ji chcete oslnit a totálně omotat kolem prstu, vezměte ji do cirkusu. S rozzářenýma očima pak s vámi půjde kamkoliv. A proskočí třeba i obruč.

3. Vinný bar - cestou domů ji ale raději vemte ještě na skleničku výborného vína ze 3. svahu francouzských vinic (samozřejmě nemáte ani páru o tom, odkud ten mok pochází, ale můžete to zkusit fingovat). Po pár skleničkách se ze stydlivky stane roztoužená šelma.

4. Koktejlový bar - méně okaté je ji vzít do koktejl baru, které holky zkrátka milují. Všechny ty barvy, třešničky, ovoce a skrytý alkohol v džusech s ní udělají divy. Nakonec se možná ráno vzbudíte se zapíchnutám paraplíčkem za trenkami.

5. Na horor - bude se bát, ječet a bude potřebovat svého ochránce před těmi hrozivými zombíky. A tím budete vy. Jen pokud nebudete ječet víc než ona. Když to zvládnete, schovat se pak můžete spolu třeba pod peřinu.

6. Tancovat - tanec je vlastně jen cudná varianta sexu. Těla se o sebe třou do rytmu, v očích to jiskří a ve vzduchu panuje opravdu velké sexuální dusno. Takže jestli chcete opravdu dnes večer skórovat, protancujte jí střevíce.

---

Jestli vaše rande vypadá jako Emily Ratakojwski, tak to hlavně nepo...kažte. Vyčítali byste si to celý život. Jen se podívejte do galerie.

Sdílejte článek
Štítky randění

Přečtěte si také