Sex a vztahy

9. května 2016 11:48

Tereza Javorová

MANUÁL: Dělejte to dlouho! 5 tipů, jak vydržet déle v posteli

V přírodě se musí zvířata spářit rychle, aby se nevystavila nebezpečí predátorů. Vám žádné nebezpečí nehrozí, maximálně to, že budete mít nálepku rychlíka a špatného milence. A to nechcete. Jak tedy vydržet déle?

1. Uvolněte se - máte dost času, krásnou holku pod sebou, tak není kam spěchat. Protáhněte předehru a buďte trpělivý. Většinou když jste pod tlakem a ve stresu, tak se uděláte rychle, tak se hoďte do pohody a užívejte si to!

2. Nespěchejte - sex není jenom o zásunu. Alepoň pro holky. Tak jí dopřejte dlouhou předehru, aby se taky měla šanci rozrajcovat. Orgasmu pak při souloži dosáhne daleko rychleji, takže nebude mít pocit, že jste se udělal tak dvě hodiny před ní.

3. Dejte si pauzu - pokud cítíte, že už se nedokážete uhlídat, jednoduše přestaňte. Na chvíli si dejte pauzu a s partnerku třeba jen hlaďte nebo její plamen vzrušení udržuje jazykem nebo prsty, aby nezhasl úplně. Opět se snáze přiblíží k vrcholu, na kterém vy už dávno netrpělivě čekáte.

4. Myslete na něco nepříjemného - hraničí to se sebetrýzněním, ale funguje to. Při sexu začněte jednoduše myslet třeba zuby ve skleničce své babičky, ISIS nebo Jiřího Ovčáčka. Jen pozor, pokud vás jedno z toho ještě více vzruší, něco je s vámi špatně.

5. Začněte mluvit - vyhněte se ale sprostým sexy slovům, to by vás ještě více rozdráždilo. Spíš holce začněte říkat, jak je krásná, že jste rádi s ní a podobné řečičky. Ona bude šťastná a vy se trochu rozptýlíte a odvedete pozornost od své naložené rakety připravené k vybuchnutí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také