Sex a vztahy

4. října 2016 11:49

Tereza Javorová

MANUÁL: Pánové, zlepšete svůj SEXY prstoklad! Tuhle tajnou techniku, jak jí to udělat rukou, si totálně zamiluje...

Bude škemrat, abyste jí to takhle dělal pořád!

Jakmile se dostanete na tu nejcennější metu, tedy do jejích kalhotek, většinou je to první technika, kterou zkusíte. Ruční práce, prstoklad, klikání na myšku, prstění...Říkejte tomu, jak chcete. Je to však jedna z nejjistějších technik, jak ji dostat do varu a rozpálit do běla, takže zní kalhotky samy odpadnou (a hledat je bude až druhý den ráno).

Abyse však necítila jako na vyšetření u gynekologa nebo jí to nepřipadalo, jako když jste u ní tam dole něco ztratil a teď to prsty zoufale hledáte, musíte se naučit ten správný prstoklad! Naprosto nejzákladnější pravidlo je, abyste ji nikdy nedřel nasucho. Pokud zatím není sama dostatečně zvlhčená, nasliňte si prsty nebou použijte lubrikant. Druhé pravidlo je, že na holky platí pouze pravidelný pohyb! Takže žádné zběsilé a trhavé pohyby, kdy během pár vteřin vyzkoušíte na jejím klitorisu všechny světové strany. Vsaďte spíše na krouživé pohyby, které se s jejím stupňujícím se vzrušením zrychlujte.

A jaká je ta technika pro mástery a opravdové profíky? Chce to velmi dobře pozorovat, jak moc se jí to líbí, ale zaručujeme, že na konci na vás budou kvůli jejímu křiku bušit sousedi. V čem je ten trik? Ve střídání intenzity. To znamená, že jí po její svatyni prsty nejdříve přejíždíte velmi jemně, skoro neznatelně jako pírko. Po chvíli ale zrychlíte a trochu přitlačíte. Pokud vzdychne bllahem, opět ji jen tak lehce škádlete. A za chvíli zase přitvrďte. Postupně intervaly zkracujte a jakmile bude jasné, že se blíží k orgasmu, klidnou část vynechejte a doveďte ji až na vrchol.

♥♥♥

Jak vtipně odpovídat na oplzlé zprávy? Podívejte se do galerie.

Sdílejte článek
Štítky prst pohyb technika kalhotky Obrázek

Přečtěte si také