Jak se jí to bude líbit?
Autor: thinkstock.com Jak se jí to bude líbit?

MANUÁL: 5 tipů, jak poprvé na ANÁLNÍ sex, aby se jí to taky líbilo

skrivaa. Publikováno: 30.09.2016
Berte to jako domácí úkol na víkend. Pokud se budete držet těchto tipů, nebude se moct dočkat příštího , až si to zase zopakujete.

reklama

1. Řekněte jí to dopředu - rozhodně nesázejte na moment překvapení, že jí to tam v nestřežená moment prostě "šoupnete". Bolestí by jí vytryskly slzy a pravděpodobně byste pak její hněv nepřežil. Raději jí to řekněte dopředu, že byste třeba o víkendu rád zkusil vkouznout do jejích zadních dvířek. Psychicky se na to připraví.

2. Vlezte si do sprchy - pro ženu je to velmi intimní záležitost a je nervózní, aby se z toho nestal nejnechutnější zážitek v životě. Vlezte si s ní proto předtím do sprchy, kde rozehrajte sexy předehru. 

3. Uvolněte ji - musí být dokonale uvolněná, abyste si to oba užili. Proto se dlouho věnujte třeba orálnímu sexy, abyste ji vzrušil, hlaďte ji, líbejte, masírujte a prsty zkoušejte její temnou komoru. Ucítíte, jestli už je připravená.

4. Hooodně lubrikantu - kdo maže, ten jede! A čím víc lubrikantu, slin či jiných tekutin, tím lepší a příjemnější zážitek.

5. Poprvé něžně - poprvé to berte jako zkoušku, podle které se rozhodně, zda se z toho stane vaše oblíbená sexuální praktika, nebo se z ní stane tabu. Nemusíte to tedy dotáhnout až do konce, ale stačí si užít jen pár vteřin/mimut tothoto intenzivního zážitku. O její anální věneček ji připravte hlavně něžně!

                                                                    ♥

 Co o vás prozradí tvar zadečku? Podívejte se do galerie!


Nemít sex je skvělé!

ANÁLNÍ SEX? Jak se nejlépe připravit na vklouznutí do zadních dvířek

Co děláte špatně?

ODHALENÍ: Holky, tuhle chybu při ORÁLNÍM sexu děláte úplně všechny! Kluci vám to ale nikdy neřekli...

reklama