Sex a vztahy

21. září 2016 12:24

Tereza Javorová

ODHALENÍ: Holky, tuhle chybu při ORÁLNÍM sexu děláte úplně všechny! Kluci vám to ale nikdy neřekli...

Když vychytáte tuhle chybu, tak pak už nebudete mít v posteli konkurenci. Potvrdí to 10 z 10 chlapů!

Můžete být absolutní sexbomba, za kterou se otáčí všichni chlapi na ulici a kvůli které se už stalo pár bouraček. Ale pokud v posteli stále děláte tuhle věc, milenci příště raději půjdou za vaší ošklivější kamarádkou. Co to tedy je?

Je to velmi jednoduché. S přibývajícím věkem i sexuálními zkušenostmi se samozřejmě zlepšujete v různých technikách. Víte, co máte ráda. Víte, co a jak mají většinou rádi muži. Znáte už dost poloh a máte vyzkoušené, při které se zřítíte na zem a při které naopak uděláte procítěné „ááh“. Jenže v orálním sexu si není téměř žádná holka tak zcela jistá v kramflecích. Pro mnohé je to vlastně dost ponižující akt, při kterém se stydí, dáví a přejí si, aby to měly rychle za sebou. A pak ještě přichází ta nejhorší chvíle – jestli polknout, nebo nepolknout.

Jenže to je právě ta největší chyba! I když blow job děláte jen pro potěšení muže a sama z toho nic moc nemáte, nesmí na vás být vidět, že skrytě trpíte! Za prvé to pak rozhodně nemůžete dělat dobře a za druhé má pak muž pocit, jako kdyby máchal penis ve znuděném kýblu s vlažnou vodou, takže to rozhodně nemůže být dechberoucí slast.

Užívejte si samotný fakt, že muži dopřáváte to největší potěšení pod sluncem a máte veškerý jeho poklad ve svých rukou, tedy v puse. Jakmile uvidí, že si to náramně užíváte, díváte se mu přitom do očí a nebojíte se zrychlit, stisknout a polknout, budete pro něj absolutní sexuální bohyní.

Zatím spolu jen flirtujete? Podívejte se, jak na oplzlé zprávy!


Přečtěte si také