Sex a vztahy

17. července 2016 13:11

Tereza Javorová

SEXY MANUÁL: 6 tipů, jak mu to božsky udělat PUSOU

Muži blow job milují. Čím dříve to pochopíte a přestanete to vnímat podobně jako laparoskopický zákrok, tím lépe jak pro vás, tak i pro vaše partnera a jeho Ptáka Ohniváka. Naučte se ho pusou rozdráždit tak, že z něj vyletí tisíce malých peříček...Tady je šest tipů, jak na to:

1. Hluboký zásun: základ každého pořádného orálního sexu. Uvolněte čelist (zde opravdu nepředvádějte, že máte stisk jako žralok bílý) povolte i jazyk a ztopořený pyj si pomalinku zasouvejte co nejdál do chřtánu. Důležité je dýchat nosem, aby se nedostavil dávicí reflex a natěšenému partnerovi nepředvedla jiné divadlo.

2. Ještěrka: určitě si vybavíte, jak ještěrka kmitá svým neposedným jazykem. Nebo to je had? To je jedno. Svět plazů každopadně napodobte. Jazykem přejíždějte po jeho kyji jako po skvělém nanuku, olizujte ho, líbejte a kružte po vrcholku jeho ledovce.

3. Pumpování: možná ten nejjednodušší způsob, díky kterému během pár desítek vteřin vystřílí svoje zásobníky. Penis mu pořádně navlhčte a pak kolem něho prostě pekvně semkněte rty a pumpujte nahoru a dolů. Můžete i vytvořit mírný podtlak tím, že penis lehce nasajete.

4. Mručení: jestli vám nedokáže zacpat pusu ani partnerův mohutný dick a stále máte potřebu se nějak hlasově projevit, tak si zamručte! Ne, vážně, tohle moc chlapů od svých bývalek nezná. O to větší to pak s nimi dělá divy. Při blow jobu jakoby mručte jako spokojená kočka. Tím jeho nádobíčko pěkně rozvibrujete a jemu se zatmí před očima.

5. Multitasking: tenhle supermoderní název skrývá jediné - používání více věcí najednou. Jste ženská, takže to zvládnete! Zapojte rty, jazyk, sliny, ruce a třeba i prsa, bezi kterými můžete jeho žezlo chvíli třít. Z tolika různorodých vjemů bude celý pryč!

6. Kroužení: klasické pumpování ústy oživte tím, že jednou rukou penis pevně stisknete a začnete s ní točit, jako kdybyste chtěla zavřít lahev. Ale bacha! Penis musí bát pořádně zvlhčený, ať ho neleštíte nasucho jako Leonardo di Caprio se svojí sošku Oscara.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio orální sex penis Žralok bílý

Přečtěte si také