Sex a vztahy

3. července 2016 11:26

Tereza Javorová

MANUÁL: 7 věcí, co dělat, když ses vyspala s někým, s kým jsi OPRAVDU neměla

Včera to byla divoká párty. Ale o to divočejší bylo ráno, když ses probudila vedle úplně neznámého kluka. Nahá. Co dělat po sexu na jednu noc a jak si zachovat alespoň špetku důstojnosti?

1. Zatloukej – jestli si zadaná a na tomto stavu nehodláš nic měnit, zatloukej, zatloukej a zatloukej! Vymysli si nějakou důvěryhodnou historku, jak jste se s kamarádkou opily a ze srandy si roztrhaly kalhotky. Ha ha. A příteli slib, že ho příště pozvete taky. Ha ha. Ha.

2. Zmiz po anglicku – snaž se, aby tvůj odchod z jeho bytu či hotelu byl méně nápadný než brexit. Chceš se přece vyhnout trapnému ránu plného otázek typu: „My jsme spolu včera... to?“ a odpovědí: „Bohužel ano.“

3. Zavolej kámošce – sdílená vina je lepší než kousavé a nelítostné svědomí uvnitř vlastní hlavy. Svěř se kámošce, o které víš, že to hned všude nevyzvoní. Buď tě povzbudí a zasměje se s tebou, nebo tě naštve nejapnou poznámkou o tom, že se chováš jak štětka. Každopádně to je lepší emoce než pocit lítosti a hanby.

4. Zkontroluj si věci – mohla sis užít skvělej sex, jen je smůla, že si to vůbec nepamatuješ. Ale ten sexy frajer možná nebyl tak na hadry jako ty a mohl zaznamenat, jak mu vykládáš, že ti papá teď koupil nový iPhone a v kabelce máš peníze na nájem, které rozhodně nemůžeš ztratit... Opravdu je tam pořád máš?

5. Osprchuj se – smyješ ze sebe i část viny a špatného svědomí. Navíc po prokalené a prosouložené noci sprchu potřebuješ jak Česká republika nového prezidenta.

6. Zajdi si na testy – better safe than sorry. A to platí nejen u krádeží v metru. Jestli nechceš mít na toho hezouna vzpomínku až do smrti (kterou ti mohl nedej bože dost uspíšit) raději si zajdi na HIV testy. Cestou na kliniku se rovnou stav do drogerky i pro těhotenský test. Jen tak pro sichr.

7. Pouč se – slib si, že už to nikdy neuděláš. I když v koutku duše víš, že pravděpodobně příští víkend dopadneš stejně, alespoň nebudeš mít takovou chuť se okamžitě obřadně zabít.

Sdílejte článek
Štítky iPhone Česko Brexit

Přečtěte si také