Sex a vztahy

14. června 2016 15:39

Tereza Javorová

MANUÁL: Zhubněte SEXEM! 4 polohy, při kterých se nejvíce namakáte

Zpocení budete stejně, udýchaní taky, místo oblečení zaneřádíte povlečení, ale rozhodně to bude větší zábava než makačka ve fitku! Které polohy nahradí nenáviděný cross-fit, zumbu nebo běhání?

1. Na stojáka - je to extrémně namáhavá poloha zvláště pro chlapa, který si trouchá vzít partnerku do náručí. Pouze opravdový kanec si ji dokáže narážet na kůl do rytmu, aniž by se po půl minutě unavil. Ale i pro ženu je těžké se na muži udržet. Posiluje nohy, paže, zadek...vlastně celé tělo!

2. Na koníčka - při máločem se žena tak zadýchá, jako když si osedlá muže a divoce na něm cválá. Je to velmi intenzivní kardio cvičení, které se naprosto s přehledem vyrovná sprintu či spinningu.

3. Most - toužíte po namakaných rukách a zadečku? Zvolte polohu mostu. Vzepřete se na rukách, ale nemusíte zaklánět hlavu. Trum udržte ve vodorovné poloze a zadek tlačte nahoru. Partner si pak před vás klekne a za boky si vás jen na sebe přisouvá.

4. Luk - je podobný jako most, ale tím rozdílem, že si lehnetě na lopatky a necháte ruce odpočinout. O to výš ale musíte zvednout zadeček, aby se k vám klečící partner pohodlně dostal. Po sexu vás pak půlky budou možná pálit jako čert, ale po pár takových sexy cvičení z nich budete mít dva stroužky česneku!

Sdílejte článek
Štítky zadek

Přečtěte si také