Sex a vztahy

12. prosince 2016 15:42

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 5 nejžhavějších míst na jejím těle. Dotkněte se jí tady a nebude se moct ovládnout...

Tyhle místa u žen fungují jako spouštěče vášně. Znáte je všechny?

Samozřejmě nejerotičtější místo na jejím těle se skrývá mezi jejíma nohama, ale na to přišel už neandrtálec v pravěku. Než se "tam" však propracujete a nutně ji nechcete odvléct za pačesy do jeskyně a tam ji zneuctít, zkuste se jí dotknout na těchto místech. Zatmí se jí před očima a sama na vás nažhavená skočí.

Bříško - málokterý muž to ví, ale ženské břicho je velmi citlivé. Zvlášť ve vrchí části tam, kde má bránici, a poté v podbříšku. Když ji budete tak lehce hladit po břiše, za chvíli vám zašeptá, ať klidně zajedete rukou níž.

Krk - je to ta nejproslulejší erotogenní zóna, protože jednoduše nejvíc funguje. Líbejte ji na krku, lehce na nej dýchněte, jede jí pusu za ucho...Nebude vědět o světě.

Záda - milujete šhrábání na zádech? Ženy také. A mají tu smůlu, že většinou jsou to ony, které masírují muže, než aby tomu bylo naopak. Oplaťte jí to občas a uvidíte, jak bude vrnět blahem.

Zadeček - rádi přes něj plácáte, ale to ženám nestačí. Ve skutečnosti to je velmi citlivá oblast i díky tomu, že je velmi blízko pohlavním orgánům. Hlaďte ho, mačkejte, líbejte, kousejte.

Bradavky - sice vám to může připadat jako samozřejmé místo pro sexuální hrátky, ale nemusí to být až tak pravda. Jejich stimulace a dráždění totiž funguje jen na asi polovinu žen! Pro druhou půlku to je zhruba stejný pocit, jako kdybyste jí hladili malíček u ruky. Raději si ji tedy otestujte a když nebude na dráždění prou reagovat, přesuňte se na jinou část jejího těla.

---

Podívejte se na nejvíc sexy fotky na Instagramu.

Sdílejte článek
Štítky Instagram břicho

Přečtěte si také