ODHALENO! Víme, kolikrát musíte mít sex, abyste byli ve vztahu opravdu šťastní! Zvládnete to?

To číslo je opravdu překvapivé!

Všichni víme, že ke správnému, ideálnímu vztahu patří například vzájemné sympatie, podobné záliby, přitažlivost, schopnost věřit si za každých okolností… a samozřejmě také pravidelný sex.Jakmile totiž není ve vaší ložnici dostatek vášně, nebo si ji nedopřáváte příliš často, může v partnerském soužití časem nastat obrovský problém. Jak často je tedy dobré se oddávat intimním radovánkám, abyste byli s partnerem stále šťastní?

Nová britská studie, která vychází ze zkušeností více než 30 tisíc dotazovaných, pak přišla s nečekaným výsledkem. Pokud totiž zastáváte známou hlášku “čím více sexu, tím lépe“ jste podle nových údajů na omylu. K idylickému a šťastnému vztahu vám totiž stačí sex pouze jednou týdně!

Jakákoliv další postelové hrátky navíc pak nehrají ve spokojenosti vztahu žádnou roli. Stačí tak prý dodržovat pravidelné týdenní intervaly, v nichž dáte najevo, že vás protějšek stále velmi přitahuje, a měli byste mít vyhráno. Navíc je tu šance, že sex jednou týdně bude daleko intenzivnější a intimnější a vy si ho daleko více užijete. Něco nám ovšem říká, že úplně zásadově se tohoto výsledku asi držet nemusíme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také