POZOR! Tyhle 4 věci byste svému penisu rozhodně neměli dělat!

Pokud tedy nechcete, aby dopadl špatně.

Chcete udržet svůj nástroj lásky ve formě? Není to žádná věda, přesto se většina z nás dopouští mnoha chyb, kterými si zaděláváme na budoucí problémy. Podívejte se na pár činností, jimž je dobré se vyhnout:

Přehnaná masturbace

Ideální míru vám nikdo neřekne a taky nebudeme říkat, že užít se sám se sebou intimní chvilku je špatné. Naopak, masturbace může snížit riziko rakoviny prostaty a navíc se jedná o po čertech příjemnou aktivitu. Jenže všeho moc škodí, takže příliš času stráveného ve společnosti vlastní ruky může vést k nepříjemným otokům...

Kouření

Kromě jiných zdravotních rizik vede kouření také k zanášení tepen takzvanými aterosklerotickými pláty. A u tepen, které přivádějí krev k vašemu miláčkovi, se může jednat o velký problém, kvůli kterému pak možná nebudete schopni dosáhnout či udržet erekci.

Alkohol

Alkohol odvodňuje, proto máme druhý den kocovinu, to není žádná novinka. Jenže v takovou chvíli se nezpomaluje proudění krve pouze v hlavě, nýbrž i v jiných částech těla. Lehce se tak může stát, že při nadměrném pití alkoholu vaše kladivo jednoduše vypoví službu.

Nezdravé jídlo

Tučné pokrmy vedou k obezitě, která vaší sexuální výkonnosti rozhodně nepřidá. Bývá spojována s řadou sexuálních poruch a milování se kvůli ní stává mnohem náročnějším. Takže zdravá strava určitě prospěje i vašemu milostnému životu.

Takže co teď? Zakázali jsme jídlo, pití, kouření a příliš masturbace, zbývá v životě vůbec nějaká radost? Všem těmto radovánkám se samozřejmě můžete oddávat, ale nezapomínejte ani na své tělo. To vám totiž může tyto slabosti připomenout v nejméně vhodnou chvíli...

Sdílejte článek
Štítky jídlo láska kouření pití masturbace penis

Přečtěte si také