Sex a vztahy

15. prosince 2016 12:28

redakce Prima Lajk

PROZRAZENO: Muži vždy lžou o velikosti svého penisu! Kolik centimetrů si lháři přidávají?

Ti, kteří tvrdili, že muži vždycky zveličují velikost své chlouby, mohou jásat. Výzkumníci dali data z různých výzkumů o velikosti penisů dohromady a došli k zajímavým výsledkům.

Když chcete udělat výzkum průměrné velikosti penisu, máte v zásadě dvě možnosti, jak ho provést. Buď si vezmete metr a otestujete si muže sami. Druhou možností je zeptat se mužů, aby vám řekli, jak je jejich nádobíčko veliké.

Vzhledem k tomu, že se takové výzkumy provedly ve většině států světa, máme slušnou řadu dat. Nový shrnující výzkum dal všechny závěry dohromady a rozdělil je na dvě kategorie. První byla ta, kde penisy měřili přímo výzkumníci, druhá pak ta, kde muži sami říkali svou velikost.

V obrázku najdete výsledky výzkumu. Oranžově jsou data, která výzkumníkům poskytli sami muži a zeleně jsou data z výzkumů, kdy mužům penisy měřili lékaři. Vidíte, že oranžová čísla jsou o nějaký ten centimetr vyšší než zelená...

Pokud si muži měřili penis při erekci sami, došli k průměrné velikosti 14,6 centimetrů. Když jim je měřili lékaři, číslo bylo o více než centimetr nižší!

Foto: Imgur

To tedy dokazuje, že pokud se muže zeptáte na to, kolik centimetrů má pod poklopcem, dostanete zveličenou odpověď a ne pravdu.

Tento muž ale o své velikosti rozhodně nelhal. Podívejte se na největší penis světa bez cenzury:

Sdílejte článek
Štítky výzkum penis

Přečtěte si také