Sex a vztahy

14. července 2016 14:05

Tereza Javorová

SEXY MANUÁL: 8 tipů na předehru, po kterých vás bude prosit, ať jdete na věc!

Mužům často připadá předehra zbytečná a nechtějí se s ní moc dlouho zdržovat. I když ženy taky občas ocení rychlovku, tak nějaký čas na rozehřátí, uvolnění a naladění na erotickou vlnu většinou potřebují. Vyzkoušejte tyhle jednoduché triky a bude vás škemrat, ať už ji víc "netrápíte" a jdete na věc!

1. Sveďte ji na gauči jako na střední - Nebo kdekoliv jinde než v ložnici. Se svlékáním ale ještě počkejte a mazlete se oblečeni. Pod tričko jí rukama samozřejmě zajet můžete, ale počkejte, až to nebude moct vydržet a sama z vás začne rvát oblečení.

2. Dejte jí takový polibek, ze kterého se jí podlomí kolena - Málokdo umí dobrého francouzáka, aniž by se mu z jazyka stal oslizlý plž. Zvládnete-li jí dát ale hluboký polibek, který jí dá jasně najevo, že ji chcete, roztaje vám pod rukama.

3. Buďte spontánní a překvapte ji na veřejnosti - Tím nemyslíme triufmální rozevření kabátu, pod kterým budete nahý. Ale zajeďte jí rukou do klína v kině nebo ji začněte vášnivě líbat v knihovně. Pointa je ji nažhavit na místech, kde si to nemůžete hned rozdat. Po příchodu domů vás za vaši drzost určitě "potrestá" sexem už v předsíni.

4. Udělejte jí masáž - Klasika, co ale funguje. Oceňte ji za to, jakou má náročnou práci, a nabídněte jí, že ji uvolníte příjemnou masáží. Snažte se ji ale neuspat a obyčejné masírování po pár dotycích převeďte na erotickou masáž.

5. Líbejte ji na krku - Ženy to milují. Šíje je hlavní erotogenní zónou a pokud navíc máte srniště, kterým ji po krku lehce poškrábete, nebo ji lehce kousnete do ucha, zatmí se jí před očima.

6. Nedotýkejte se jí - Trochu divné, pokud si ji chcete rozehřát, ne? Pamatujte ale, že největším sexy orgánem je mozek. Snižte hlas a začněte jí bez dotyků popisovat, co byste s ní chtěli dělat nebo co se vám na ní líbí. Chybí-li vám slova, pusťte si společně erotický film. Nechte prostor její představivosti, ale nenapínejte ji dlouho. Když už uvidíte, že vzrušením lapá po dechu, přejděte k akci.

7. Orální sex - někdo jej považuje za předehru, jiný už za regulérní milostné hrátky. Je ale jité, že nic ji nenavnadí více, než důkladné jazyková masáž jejího klitorisu! Když při tom navíc zapojíte prsty, během pár chvil na vás bude kvůli jejímu sténání bušit soused.

8. Postarejte se o ni - Nic nezabírá a je stále vzrušená jako día ve zdi? Jděte na to jinak. Ukliďte, vyperte, nakupte, postarejte se o děti či psa a uvařte jí večeři (nejlíp nějaká afrodiziaka) a nalejte jí sklenku vína. Bude vás milovat, zbožňovat a vaše úsilí vám oplatí žhavým sexem. Nevěříte? Vyzkoušejte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také