Sex a vztahy

25. září 2015 17:24

Michal Chalupa

Signály, které prozradí, že vás PODVÁDÍ!

Když máme pocit, že nás přítel podvádí, většinou se to aspoň ze začátku snažíme ignorovat a prostě si přejeme, aby to byla pouze naše bujná představivost. Všechny signály, které zde popisujeme, můžou být zapříčiněné i něčím jiným, třeba přepracovaností. ALE...

Ruku na srdce, každá máme instinkt a pokud v nás najednou začne růst semínko pochybností, které doplní víc než jeden z těchto signálů, je na čase začít to řešit a nečekat, až nám zlomí srdce!

1. Chová se k vám přehnaně pozorněNormálně si nepamatuje ani datum vašich narozenin, najednou vám však jen tak přinese obrovskou kytici nebo drahou kabelku. Jistě, dárky potěší, ale pozor, pokud je to z ničeho nic a navíc bez důvodu, může to být je vykoupení z nevěry. Ne nadarmo se říká, že nejpozornější je muž, který cítí vinu.

2. Víc se o sebe staráPokud za péčí o jeho vzhled stojí například nová práce, můžete být v klidu. Jestli ale najednou začne chodit do posilovny, kterou doteď bytostně nesnášel, koupí si parfém, i když ví, že ten stávající na něm milujete nebo se víc fintí, když jde ven bez vás, měla byste se mít na pozoru, protože tohle určitě něco znamená!

3. Je náladovýKaždý člověk je náladový a i když muži tvrdí, že to je pouze nešvar ženy, my víme, že je tomu naopak. Za náladovost ho nepruďte, na tu má nárok každý. Když ale vypozorujete, že se náladově chová pouze ve vaší společnosti a jinak je naprosto v pohodě, je na čase se začít ptát „proč“.

4. Začne si hlídat telefonChcete se prozvonit z jeho telefonu, ale on má najednou nastavený zámek, telefonovat chodí za zavřené dveře a často si s někým píše, vždycky ale přijde s historkou, proč to tak je. Kamarád se zrovna rozešel s přítelkyní, otravují ho z práce nebo ho postrádá maminka. Jasně, všechno je možné, ale ne každý den.

5. Chodí častěji venDřív si zašel jednou týdně na pivko a teď má program na každý druhý večer? Tohle je jasné znamení. I když se pořád chcete mýlit, tohle se dlouho přehlížet nedá!

6. Zdržuje se déle v práciPosílá SMS typu: „Zlato, zdržel jsem se v práci“, „Dneska přijdu o hoďku později, musím ještě něco dodělat“, „Ten šéf se fakt zbláznil, mám další přesčas“. Jsou povolání, ve kterých se to stát může, pokud ale nezměnil práci a najednou v ní začne být víc než doma, máme tu problém!

7. Chová se k vám chladnějiNe, opravdu jsme se nezbláznili a platí i bod č. 1. Pokud se totiž nejedná o jednorázovku, ale ale o dlouhodobou nevěru, může se klidně stát, že se do své milenky prostě zamiloval a jenom nemá koule, aby to s vámi ukončil. V takovém případě od něj pravděpodobně uslyšíte čím dál méně větu „Miluju tě!“, nebude vás objímat tak často jako dřív a v posteli asi raději bude usínat zády k vám na své polovině. A tohohle si nejde nevšimnout.

8. OMEZIL SEX!Co si budem povídat, když vás doteď chtěl při každé příležitosti, při sexu z vás nemohl spustit oči a najednou je sex pouze tehdy, když jste iniciativní vy, není obtížné si domyslet, co zatím stojí.

9. Objevíte skvrny po rtěnce na jeho košiliNemusí to být nutně obtisk rtů na límečku, ale třeba taky závan ženského parfému, vlasy na jeho saku, které určitě nepatří vám nebo rtěnka zapomenutá v autě. Jedna z těchto věcí, která se stane pouze jednou, se dá jistě vysvětlit, jestliže se to ale opakuje, veškerá jeho vysvětlení jsou pouze výmluvy.

Sdílejte článek
Štítky nevěra rtěnka sex parfém

Přečtěte si také