Těchto 9 věcí používají vězeňkyně místo sexuálních hraček! Jejich vychytávky jsou k neuvěření

O vězních se toho říká hodně. Jenže jak svízelnou situaci bez partnera řeší za mřížemi ženy? Ukázalo se, že jsou poměrně vynalézavé a jen tak něčeho se nebojí. Jsou ochotné použít i opravdu odporné věci.

ZeleninaTohle by asi napadlo každého. Tak hlavně, aby v jídelně nebyly mrkve a okurky nakrájené…Holicí strojkyStačí ho obrátit a držadlo se hned promění ve vibrující pomůcku. Pozor ale, aby nedošly baterky.Obaly od jídlaDají se využít všelijak, nicméně na Redditu se někdo svěřil, že v cele ženské věznice objevil dildo vyrobené z obalu od Pringles, kusu látky a novin.

Ruličky od toaletního papíruTy také mohou posloužit jako základ pro po domácky vyrobené dildo. Prý na to potřebujete ruličku od toaletního papíru, kapesníky, celofán a gumičku.

VložkyNávod na výrobu dilda je jednoduchý. Omotat tužku nebo podobný předmět vložkou a vzniklý válec pak nacpat do gumové rukavice. Prý to funguje a je to populární také díky dostupnosti této hygienické pomůcky. BonbonyNěkteré druhy bonbónů se dají roztavit v mikrovlnce na hmotu, z níž se dá tvarovat prakticky cokoli. Vězenkyně si tak mohou vyrobit vlastní dilda.

MýdlaVězeňkyně je ale nevyužívají jako vězni ve sprchách. Pevná mýdla se prý dají využít i jako dilda.Nasazovací „penisy“Ze sex shopu si je vězeňkyně nepořizují, ale jakkoli vyrobené dildo mohou připevnit na spodní prádlo a pak obšťastnit spoluvězeňkyni.Násada od koštěteKdyž se uklízí, mohou mít vězeňkyně o zábavu postaráno. Stačí totiž násadu od koštěte obmotat něčím na dotek příjemnějším a nepromokavým, jako jsou gumové rukavice, a vězeňkyně se může dát do díla.


Přečtěte si také