VĚDCI RADÍ: Pánové, zlepšete svůj sexuální život! Úspěch zaručen, když dodržíte těchto 10 tipů

Lepší výkon v posteli zaručuje i spokojenější partnerku, jenže nic není zadarmo. Na základě různých vědeckých studií z uplynulých let se vykoumalo, co dělat a co nedělat, abyste už nikdy v posteli nezažili trapas.

ZAHOĎTE OBAVY Z MALÉHO PENISUStrach z toho, že do partnerčiny garáže nezaparkujete kabriolet ale trabant, ovlivňuje i vaši erekci. Navíc studie prokázaly, že většina mužů se strachuje zbytečně. Partnerky bývají s penisy svých partnerů většinou spokojené a pokud se jedná o sex na jednu noc, tak to neřešte už vůbec!CVIČTEZjistilo se, že dvě hodiny intenzivního tréninku nebo šest hodin lehčího sportování týdně vám pomůže zesílit erekci. Navíc si vypracujete tělo a zvýšíte svou sexuální touho. Tři mouchy jednou ranou!DĚLEJTE KEGELOVY CVIKYNe, ty nejsou jen pro zpevnění pánevního dna u žen. Tyhle cviky u mužů pomáhají řešit problémy s předčasnou ejakulací i impotencí.

PŘESTAŇTE PÍT Studie mezi alkoholiky prokázala, že až 72 procent z nich mělo nějaký problém s erekcí, nebo dosažením orgasmu. Takže si dávejte pozor na to, kolik piv si dáte, možná o tolik méně budete mít partnerek...TÍPNĚTE CIGÁRO A VZDEJTE SE TRÁVY

Mezi muži trpícími impotencí je 40 procent kuřáků. To není náhoda. Kouření postupem času způsobuje to, že se vám nepostaví. Nedávná studie zase zkoumala účinky marihuany a jointy z toho taky nevyšly nejlépe. U pravidelných kuřáků marihuany je až třikrát pravděpodobnější, že budou trpět poruchami erekce.VEMTE SI VIBRUJÍCÍHO POMOCNÍKAI když muži považují vibrátory a sexuální hračky za výhradně ženskou věc, celonárodní studie v USA prokázala, že až polovina mužů si s vibrátorem někdy udělala hezky! Ti, kteří se hraček nebojí, tvrdí, že mají lepší reálný sex, tvrdší erekci a mají na to větší chuť.

MLUVTEPartneři, kteří spolu o sexu mluví, si ho také lépe užijí. Takže začněte brzy a často. Neříkáme, abyste řešili po telefonu jenom sex, ale když ho tam trochu přidáte, vůbec to nebude na škodu. NEDUPEJTE JAK KRÁLÍCIDrsnost přírazů partnerku patrně neuspokojí, vás ve finále tudíž taky ne. Jděte na to pomalu, ale důkladně a všímejte si taky partnerčina klitorisu. Bude to snazší, když svou pánev dostanete nad její a tím snadněji dosáhnete stimulace klitorisu i penetrace zároveň.BUĎTE NÁPADITÍDobře, někdy není čas na nějaké předehry, ale nezapomínejte, že sex není jen o proniknutí do partnerky. Zkoušejte to na nových místech, nebojte se používat hračky a nebo si rozdělte role. To váš sexuální život okoření.

KDO MAŽE, TEN JEDETohle je zajímavé! Studie prokázaly, že muži, kteří si vezmou kondom a použijí lubrikant, si sex užijí více než ti, kteří si ochranu neberou! To nám pěkně boří mýty o tom, že si sex s kondomem neužijete. Takže příště dejte trochu lubrikantu dovnitř a po navlečení kondomu dejte další větší dávku lubrikantu na vnější stranu kondomu. Bude to jízda, co se nezadře.

Sdílejte článek
Štítky hračka Trabant erekce sex USA kondom lubrikační gel

Přečtěte si také