Videa

23. února 2015 08:50

Ivana Nádvorníková

Franková zhubla 5 kg: Nedali jí najíst!

Česká Miss Gabriela Franková už za měsíc předá korunku krásy své nástupkyni. Užila si rok plný všeho, byla dokonce i na Miss Universe. A teď jí povinnosti končí. Co bude dělat?

Je až neuvěřitelné, jak rychle rok jejího kralování utekl. „Holkám moc fandím, jsou skvělé,“ říká Gábina o letošních finalistkách. Když byla na Miss Universe, tak je všechny sledovala.

Gábina od finále zhubnula pět kilo. Jak se jí to povedlo? „Stačí být nemocný, mít zkouškové období a do toho ještě povinnosti související se soutěží Miss a dolétnout na Miss Universe, kde vám nedají najíst,“ svěřila se Gábina a přiznala, že na světové soutěži dostávaly krásky k jídlu jen ovoce a zeleninu.

Gábina Franková studuje druhý ročník ekonomické školy, ale to jí nestačí. Chce jít ještě na práva! „Zkouším to v Praze, Brně i Olomouci. A uvidím, kam se dostanu,“ rozumuje.

Gábina dřív také tíhla k umění. Chodila do sboru a chtěla být zpěvačkou. To ji ale hned při prvním veřejném vystoupení přešlo. „První veřejné vystoupení mi úplně stačilo,“ směje se krásná Gábina. V budoucnu by ale chtěla uspět ve světě filmu nebo v reklamě.

iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také