Videa

21. února 2015 16:50

Ivana Nádvorníková

Gondíci s. r. o. poradí všem! (Top Star video)

Od 7. března budete moct na televizi Prima sledovat nový pořad nejen o zahradkářství a kutilství, ale i o designu, moderním stylu a vaření. Firma Gondíci s. r. o vám poradí úplně se vším.

Herečka, moderátorka a multifunkční žena Adéla Gondíková se stane hvězdou TV Prima se svým novým pořadem Gondíci s. r. o. Ale pozor – nejedná se o klasickou zkratku společnosti s ručením omezeným, ale – pozor – o společnost rozených odborníků!

“Ano, jsme známá firma, která podnikne pro to, co lidé potřebují vědět, aby jim poradila, téměř cokoli,” směje se Adéla. Půjde o moderní magazín o životním stylu, ale hlavní slovo tu budou mít i truhlíky. Proč právě ony? To opravdu musíte vidět. Ale nejen truhlíky – Gondíci se chystají i do školy smyku, na farmu, do kuchyně…

Adéla už nějakou dobu tvoří hvězdný pár s hercem Jiřím Langmajerem. Jak jim to spolu jde dohromady? “Máme se dobře, hrajeme spolu v divadle. Zatím si tak hrajeme a jsme spolu spokojení,” prozrazuje Adéla, která se ráda směje. “Někdy musím působit až tak, že nejsem díky neustálému úsměvu a smíchu normální,” říká herečka.

iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také