Videa

22. února 2015 12:50

Ivana Nádvorníková

Kde porodí Lucie Vondráčková? (Top star video)

Lucie Vondráčková tak dlouho tajila druhé těhotenství, že teď už není co tajit a netřeba slov, protože Lucie už se nám krásně zakulatila... Bohužel to vypadá, že v Česku jí zase dlouho neuvidíme, snad dorazí celá rodina na mistrovství světa v hokeji, které letos hostí právě Česká republika...

„Jsem v polovině těhotenství,“ prozradila Lucie. Lucie do Prahy létá převážně v létě, v zimě jsme tu zpěvačku dlouho neviděli. V Kanadě je v tuhle chvíli minus 35 stupňů. „Jsem tu jako v sedmém nebi, jak je tu teplo,“ pochvaluje si Lucie. „V Kanadě jsou ale všichni na zimu zvyklí. Chodí i v minus dvaceti ven běhat. Lucie byla známá tím, že se po Praze pohybovala buď pěšky, nebo jezdila městskou hromadnou dopravou. Jak to má s cestováním v Kanadě? Podívejte se na video.

Kdo je Lucie Vondráčková

Česká zpěvačka Lucie Vondráčková se v červnu 2011 vdala za hokejistu Tomáše Plekance a svého milého následovala do Kanady. Tomáš tady hraje za tým Montreal Canadiens. Syn Matyáš, který letos oslaví 4. Narozeniny, se těší na sourozence. Lucie své druhé dítě opět porodí v Kanadě.

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také