Videa

24. února 2015 20:50

Ivana Nádvorníková

Martin Dejdar utekl z Čech (Top Star video)

Herec Martin Dejdar se před pár lety zamiloval do Spojených statů amerických. A celou rodinu přestěhoval před třemi lety na slunnou Floridu, kde si užívá slunce, děti chodí do školy a věnují se svým koníčkům.

Martin Dejdar ale o kariéře v Hollywoodu nepřemýšlí a dál dojíždí za prací tisíce kilometrů do Česka. Zatím na Floridě traví jen pár měsíců v roce, ale kdo ví...

Proč si rodina vybrala k žití zrovna Ameriku? “Byli jsme se tam před lety podívat a líbilo se nám tam. Nikde jinde se taky děti dobře nenaučí angličtinu než tam, kde se jazykem běžně mluví. Další věc je, že je tam stálé počasí, takže si děti vystačí s žabkami, kraťasy a tričky. Na Floridě je hodně sluníčka a všude panuje všeobecně lepší nálada. Není tam pošmourno a tma jako tady. Děti díky tomu taky můžou poznat taky něco jiného, než je život jen tady v Evropě,” říká Martin Dejdar.

Jak dlouho na Floridě zůstanou? “Vzhledem ke kurzu dolaru a eura to už na dlouho nevidím” říká Martin a dodává, že by byl rád, aby děti dochodily ještě tenhle ročník školy v Americe. Je realista a ví, že v Americe by těžko uživil nejen sebe, ale i rodinu jako teď. Ameriku si ale užívá a když tam je, beze zbytku se věnuje rodině. “Využiju s nimi společný čas víc, než když jsme žili tady v Čechách,” dodává.

Martina, manažerka Martina Dejdara, říká, že se jejich práce díky tomu změnila. “Jsme víc na skypu,” říká a prozrazuje, že Martin je víc v Praze než na Floridě.

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také