návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Videa

Podívejte, jak probíhala nejluxusnější party na Fashion Weekendu

Během Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu jste mohli navštívit spoustu exkluzivních večírků, ale Simple Louboutin Party patřila k těm nejlepším. Nestihli jste ji? Tak se podívejte na naše video, kde vám alespoň trochu přiblížíme luxusní atmosféru slavnostního eventu.
Vydáno: 22.09.2013
Louboutin party na MBPFW
Autor: archiv Louboutin party na MBPFW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdo je Christian Louboutin?

Rodilý Pařížan navrhuje boty již od 80. let. Jeho fascinující výtvory patří mezi nejexkluzivnější světové produkty a jsou symbolem luxusu. Nejznámější jsou lodičky s rudou podrážkou, které vyrábí od roku 1992. V roce 2007 si podal žádost o jejich patentování.

"Louboutinky" se zlatým monogramem a rudě nalakovanou podrážkou si oblíbila celá řada hvězd. V botníku je má třeba Lady Gaga, Madonna, Dita Von Teese nebo Victoria Beckham.

Christian Louboutin prostě kolem svých bot vytvořil kult.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Party v Intercontinentalu

Podívejte se, jak probíhala Cocktail party Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend

Viera Schottertová na party

Exkluzivně: Topmodelka Viera Schottertová prozradila, jak to má s módou


Článek je zařazen v: party , Madonna , Lady Gaga , boty , Victoria Beckham , Dita von Teese , Fashion Weekend , Christian Louboutin , podrážka