návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Videa

Proč krásná Andrea opustila rodiče? (Top star video)

Po roce opět skončí vláda nejkrásnější dívky Česka. Ta svou korunu předá nové královně. Česká Miss pod vedením nové majitelky Marcely Krplové dokáže, že nejde jen o soutěž krásy, ale také inteligence, důvtipu a šarmu.
Vydáno: 22.02.2015

Andrea Kalousová (18) je další finalistka letošní soutěže krásy Česká Miss. Všechny finalistky si vzal do parády mistr etikety Ladislav Špaček, který je naučil nejen jak se chovat ve společnosti, ale také základy správného stolování. S příborem se poprala také Andrea Kalousová.

„Andrea držela špatně příbor, ale není na tom hůř než většina lidí v naší zemi. Kdyby jedla svým „starým“ způsobem, lidé by ani nepoznali, že je něco špatně. Ale příbor se prostě drží jinak,“ prozradil o Andree odborník na etiketu.

Andrea se ale umí s problémy poprat. Ovládá znakovou řeč a zajímá ji také horolezectví. „Na horolezecké stěně jsem zjistila, že mám velkou sílu v rukách a mrštné nohy,“ prozradila Andrea. Pak začala lézt i po skalách. „Je to mnohem jednodušší než na horolezecké stěně,“ prozrazuje Andrea. Sama má za sebou ještě jednu těžkou rodinnou zkušenost. Podívejte se, jakou.

Iv

Finálový večer České Miss můžete můžete živě sledovat na televizi Prima 28. března

Mohlo by vás zajímat:

Bude Kateřina novou Českou Miss?

Finalistka České Miss: Kdo je Kateřina Balušková? (Top star video)

Modelka Veronika Kašáková napsala knihu o svém životě

Veronika Kašáková radí finalistkám České Miss 2015: Holky, buďte přirozené!

Finalistky České Miss 2015 na probíhajícím soustředění trochu mrznou...

Česká Miss 2015: Finalistky se dozvěděly tipy, jak si udržet krásnou postavu

 

 

Další videa najdete ZDE.

Článek je zařazen v: Andrea Kalousová , etiketa , Ladislav Špaček , příbor , Česká Miss

reklama