Videa

20. února 2015 14:50

Ivana Nádvorníková

Sex v autě? Nebo radši ne?

Oh my god! Zhrozila se topmodelka Sklenaříková na otázku, zda někdy zažila sex v autě. „Protože jsem dáma, tak vám na ni neodpovím,“ dodala nakonec. Modelky Aneta Vignerová a Klára Medková se k sexu v autě přiznaly.

Podrobnosti se z nich ale vypáčit nedaly. Michal David už rád přenechá sex v autě mladším ročníkům a Marta Jandová se svěřila, že sex v autě zkoušela, ale bylo tak malé, že to tehdy opravdu nešlo.

A co drahá auta?

„Víc než na cenu si u auta potrpím na silný výkon,“ říká Adriana Sklenaříková. Modelka teď prožívá báječné životní období. „Nedávno jsem se vdala, práce mám spoustu…“ prozradila šťastná Adriana.

Marta Jandová má, co se týká aut, také jasno. „Potrpím si na bezpečná auta. Mám ráda, když mám všechno v dohledu, nemusím nic hledat, všechno v autě mám v dosahu… prostě mám ráda intuitivní ovládání, které se člověk nemusí dlouze učit.“

„Když člověk má tu možnost a má štěstí, že na takové auto má, tak proč ne,“ dodává Michal David. Nejlepší je ovšem takové auto dostat. Nebo ne? A dostávají vůbec krásné ženy od mužů auta? Jak kdy!

„Je to báječné, když vám muž koupí auto, ale já jsem si to nejdražší koupila sama,“ prozradila zase Kateřina Průšová.

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.


Přečtěte si také