Video VIP zprávy: Veronika Kašáková se z dětského domova dostala až do finále soutěže Česká Miss. Modelkou se stala díky FTV Prima!
Autor: archiv Video VIP zprávy: Veronika Kašáková se z dětského domova dostala až do finále soutěže Česká Miss. Modelkou se stala díky FTV Prima!

Splněný sen krásné Veroniky: Z děcáku až do soutěže Miss!

nadvori. Publikováno: 20.02.2015
Veronika Kašáková měla velký – a zdálo se, že nesplnitelný – sen. Stát se modelkou. Díky VIP zprávám se takhle slečna z dětského domova stala nejen modelkou, ale také finalistkou České Miss. A nejen to. Veronika teď vydává knížku s názvem Zpověď.

reklama

„Chtěla jsem se potkávat s lidmi ze showbyznysu, chtěla jsem s nimi pracovat a přiblížit se jim,“ říká Veronika. Když vstupovala do showbyznysu, nic neskrývala a svůj příběh popsala na 200 stránkách. Teď čeká, jak její zpověď bude přijatá. „Otevřela jsem bolestivý příběh a tak strašně se bojím, aby to někdo neotočil proti mně… Ale pak jsem si řekla, že by můj příběh mohl pomoct takovému děvčátku, jakým jsem kdysi byla i já.

„Jsem ráda, že jsem se její celý příběh dozvěděla až ve chvíli, kdy došla k nám do finále,“ vzpomíná bývalá majitelka a ředitelka soutěže Česká Miss Michaela Maláčová. A co na Veroničin příběh říká herečka a moderátorka Iva Kubelková? Podívejte se!

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Bude Kateřina novou Českou Miss?

Finalistka České Miss: Kdo je Kateřina Balušková? (Top star video)

Modelka Veronika Kašáková napsala knihu o svém životě

Veronika Kašáková radí finalistkám České Miss 2015: Holky, buďte přirozené!

Video VIP zprávy: Muž roku bude partie k pohledání. Vaří a peče!

Podívejte, jak si žije Muž roku 2014 Tomáš Dumbrovský

Další videa najdete ZDE.

reklama