Obrovský nepořádek v Prostřeno!
Obrovský nepořádek v Prostřeno!

VIDEO: Bordel v Prostřeno! Soutěžící jedí v neuvěřitelné špíně a musí čichat smrad ze záchodu!

Publikováno: 07.12.2016
Dnešní večer prověří odvahu a silné žaludky soutěžících.

reklama

Ve středu se role hostitele ujme Lojzík, který nejenže není dvakrát zkušený kuchař, ale dle všeho si nepotrpí ani na hygienu. Pro ostatní soutěžící totiž ve svém venkovském příbytku připraví hodně velký šok. V jeho domě je velký nepořádek a hostům naservíruje i špinavé nádobí. Zejména skleničky jsou neskutečně upatlané, i když Lojza tvrdí, že je vše pořádně umyté. Příbory navíc nejsou kompletní a někteří musí jíst hlavní chod pouze nožem! Vidlička se zkrátka někam vytratila.

Opravdu se Veronika šíleně opila?

VIDEO: Skandál v Prostřeno! Veronika se během večeře šíleně opila! Neuvěříte, co ostatním naservírovala!

Další velkou ranou je pro soutěžící děsivý záchod, který nesplachuje a je zdrojem obrovského zápachu. Dámské osazenstvo pak má co dělat, aby ho vůbec použilo. Soutěžící jsou pak průběhem samozřejmě šokováni a začnou jednat. Sami si raději umyjí špinavé nádobí, Blanka si pro jistotu nandává jídlo sama a všichni si raději dají panáka alkoholu jako dezinfekci! Vyčtou Lojzovi špinavou domácnost, nebo na něj nakonec budou hodní?

To se dozvíte v dnešním díle Prostřeno! na Primě od 17.45.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Záchod nesplachuje - Prostřeno!

Proč to proboha říkal?

VIDEO: Bizár v Prostřeno! Roman mluvil u stolu o amputaci PENISU! Komu ho chtěl uříznout?

Tohle se jen tak nevidí...

VIDEO: Nejbrutálnější nepořádek v Prostřeno! Špinavé příbory, zápach a děravé utěrky místo ubrusů


reklama