Proč to proboha říkal?
Autor: archiv Prima a Thinkstock.com Proč to proboha říkal?

VIDEO: Bizár v Prostřeno! Roman mluvil u stolu o amputaci PENISU! Komu ho chtěl uříznout?

Publikováno: 04.11.2016
Není nad trochu nechutné téma k dobrému jídlu.

reklama

Tento týden proběhl v soutěži Prostřeno! v celkem poklidu a pánské osazenstvo si velmi sedlo. Na sobotní setkání při Poslední večeři ovšem pánové asi jen tak nezapomenou. Roman se totiž během jídla rozpovídá o tom, jak chtěl svému příteli ve vzteku amputovat penis!

Pánové to u tyče pořádně rozjedou.

VIDEO: Trapas v Prostřeno! Soutěžící během večera tancovali u tyče! Málem se při tom zranili!

K bizarnímu činu ho málem donutilo chování tehdejšího partnera, který měl připomínky k Romanově jídlu. Ten už na tom ovšem nebyl psychicky nejlépe a opravdu přemýšlel nad tím, že s přítelovým nádobíčkem udělá nepěkné věci. K ufiknutí přirození ale nakonec nedošlo jen z toho důvodu, že se Romanovi nevešlo do ruky! Ostatním pak tuto nečekanou příhodu vypráví zrovna, když jsou na stole lahodné klobásky. Jak budou ostatní reagovat? Koukněte se na scénku, kterou v sobotním Prostřeno! neuvidíte!

Prostřeno! Poslední večeře uvidíte na Primě v sobotu od 17.35.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! PV Amputace penisu

 Podívejte se, kde bydlí Regina z Vyvolených, která se představí v Prostřeno! Speciál:

[[nid:]]

Speciální Prostřeno!

GALERIE: Nejšílenější týden v dějinách Prostřena! U stolu se sejdou bývalí milenci Ivety Bartošové či provokatér Novotný!


reklama