Pánové to u tyče pořádně rozjedou.
Pánové to u tyče pořádně rozjedou.

VIDEO: Trapas v Prostřeno! Soutěžící během večera tancovali u tyče! Málem se při tom zranili!

Publikováno: 02.11.2016
Středeční zábava se v oblíbeném pořadu trošku zvrhla.

reklama

Tento týden vládne v populární soutěži Prostřeno! tak trochu pánská jízda. I bez dam si však dokáže ryze pánské osazenstvo soutěž pořádně užít, a dokonce zvládnou opačné pohlaví i zastoupit. To je případ dnešního středečního večera, kdy v pozici hostitele úřaduje mladý Honza. Jelikož ale svůj byt teprve dodělává, pozval ostatní na večeři ke své kamarádce. A ta má ve svém bytě dokonce tyč na pole dance!

Speciální Prostřeno!

GALERIE: Nejšílenější týden v dějinách Prostřena! U stolu se sejdou bývalí milenci Ivety Bartošové či provokatér Novotný!

Zábava na středeční večer je proto pro pány jasná a oni si za Janovy asistence tanec u tyče sami vyzkoušejí. A přitom samozřejmě zjistí, že takový taneček rozhodně není žádná brnkačka a někteří z nich se při svém pokusu málem zraní. Jen aby si chlapi neodnesli z jinak erotického tance spíše modřiny.

Nový díl pořadu Prostřeno! uvidíte na Primě už dnes v 17.50.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! - Tanec u tyče

 Podívejte se, kdo se objeví přístí týden v Prostřeno! Speciál:

[[nid:]]

 


reklama