Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi opět společně řádí na jevišti jako Děti ráje

skrivaa. Publikováno: 30.06.2015
Herci Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi jsou nerozlučná dvojka. I když se na jevišti urážejí a popichují, za vším se skrývá jen dlouholeté přátelství.

reklama

Díky velkému přátelství a důvěře přijal před pěti lety Lukáš Vaculík Sagvanovu nabídku na roli v muzikálu. A tohoto rozhodnutí dodneška "lituje": "Nemůžu říct, že by to bylo úspěšný, protože se to hrálo jen pět let asi 500 představení, takže to je docela chabý," dělá si legraci Lukáš Vaculík. "Když jsem za ním přišel, že to budem dělat s novým režisérem a s novýma lidma, tak nebyl nadšenej. Nám to spolu vlastně vůbec nefunguje," sekunduje mu v legraci Tofi.

Ve skutečnosti jsou Děti ráje jedním z nejúspěšnějších muzikálů u nás. Nové pojetí muzikálu bude mít premiéru v Brně v září tohoto roku. Muzikál ale můžete vidět ještě dříve 25. července na Konopišti.

Lucie Vondráčková porodila!

VIDEO: Lucie Vondráčková porodila syna Adama! Hokejista Plekanec je podruhé otcem

Herečka Tereza Voříšková

VIDEO: Hvězdou Shakespearovských slavností bude krásná Tereza Voříšková. Zahraje si Julii

reklama